DEDICATIE PENTRU DORINEL 2 '' TOT FARA NUMAR''

Discutii libere, pe teme de pescuit la crap.
Puteti purta orice fel de polemici in limitele unui limbaj civilizat.
Sunt permise orice subiecte legate de pescuitul crapului.
Vor fi sterse anunturile agresive sau obscene.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
Tilea Gabriel
Moderator
Mesaje: 1726
Membru din: 26 Ian 2005 12:43
Localitate: Dumbravita , Timis
Contact:

Mesaj de Tilea Gabriel » 22 Iul 2008 08:54

Sakal ,

ideea de baza este sa postezi in continuare poze cu dedicatie pentru Dorinel :lol: in cadrul acestui topic si nu sa mai deschizi inca unul .
Felicitari pentru balauri !Pozele cu asfintitul sunt profi , eu unul mai astept sa vad continuarea , nu uita ......aici :D ;-)
Powered by two rods

Sakal
member
Mesaje: 113
Membru din: 16 Mai 2008 21:56
Localitate: Arad

Mesaj de Sakal » 22 Iul 2008 11:57

am inteles din prima tot dar am facut si eu un pic de vrajeala.
de acum incolo balauri doar aici. :lol: :lol:

florinw
senior member
Mesaje: 417
Membru din: 29 Sep 2005 21:35
Localitate: germania

Mesaj de florinw » 22 Iul 2008 16:46

[quote="Sakal"]am inteles din prima tot dar am facut si eu un pic de vrajeala.

da tot nu am intzeles cine este Dorinel de ii tot faci dedicatzii? este cumva maestru tau? sau parteneru?ca aici pe forum nu am vazut sa posteze.,sau poate posteaza sub alt nume.....

Sakal
member
Mesaje: 113
Membru din: 16 Mai 2008 21:56
Localitate: Arad

Mesaj de Sakal » 22 Iul 2008 18:47

@Florinw

nu ai auzit de cel mai MARE si cel mai BUN pescar de crap din Romania?
daca nu ai auzit de el inseamna ca nu ai cultura generala :lol: :lol:

Sakal
member
Mesaje: 113
Membru din: 16 Mai 2008 21:56
Localitate: Arad

Mesaj de Sakal » 22 Iul 2008 19:03

@florinw

ps
nu scrie pe forum dar citeste tot(si in momentu asta e pe forum)

florinw
senior member
Mesaje: 417
Membru din: 29 Sep 2005 21:35
Localitate: germania

Mesaj de florinw » 22 Iul 2008 20:32

Sakal scrie:@Florinw

nu ai auzit de cel mai MARE si cel mai BUN pescar de crap din Romania?
daca nu ai auzit de el inseamna ca nu ai cultura generala :lol: :lol:
nu numai din Romania.din cite am auzit a participat si la cm in frantza!( :D )chiar are si poza in carp miror (sic) cei drept cam de departe ca sint totzi participantzii in poza,da....e la ziar "afara".dar acu sa lasam biza.chiar ce ai cu el? in aradu ala cit e de mare nu stiu daca sint 20 de crapisti ( nu ma refer la pescari de crap ,cu atit mai putzin la pescarii de pe podu de la cetate :lol: ) si ar trebui sa va intzelegeti, poate chiar sa facetzi citeva echipe sau de ce nu chiar un club.si indiferent de simpatia " ta fatza de dorin trebuie sa recunosti ca este un pescar bun. ( nu sari ca nu am zis cel mai bun sau nu am facut comparatzie cu tine)
iar daca din cei maxim 20 crapisti,intrun judetz cu un potentzial foarte bun (tauz balta albastra....) inca nu sa constituit un club, nu pot spune decit TRIST., sa numi spui ca apele acelea nu au peste.cine e de vina? acu 15 ani cind Harsan se lupta sa iasa de sub agvps ,pescarii in cel mai bun caz nu il bagau in seama....

Sakal
member
Mesaje: 113
Membru din: 16 Mai 2008 21:56
Localitate: Arad

Mesaj de Sakal » 22 Iul 2008 23:33

@florinw din germania
:lol: :lol: :lol: :lol:

lasa vrajeala asta ieftina cu echipe,cluburi si taut :lol:
chiar ai inpresia ca stai de vorba cu Mos Craciun :evil:
vad ca sti cam tot despre ce sa intamplat in ultima vreme la Arad :idea:

hai sa iti fac jocul sa te simti bine :mrgreen:

1.asociatia e gata(eu presedinte)
2.clubul e aproape gata(tot eu sefu)
3.de la anu vor fi si din Arad echipe inscrise la calificari
4.cu tautul mai vedem ce va fi :lol: :lol:
5.Dorinel exlus pe viata(daca nu ai caracter si ii vorbesti pe Aradenii tai de rau prin tara,nu mai ai ce cauta printre ei)

acum esti fericit ?

ps
in poze din alea am aparut in clasa a II a.
si am aparut pe banii mei nu pe banii lu altu. :lol: :lol: :lol:

Sakal
member
Mesaje: 113
Membru din: 16 Mai 2008 21:56
Localitate: Arad

Mesaj de Sakal » 23 Iul 2008 00:12

SI ACUM ''FARA NUMAR 3''
Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

............................NU MAI ZIC NIMIC :lol: :lol: :lol:
Imagine

Sakal
member
Mesaje: 113
Membru din: 16 Mai 2008 21:56
Localitate: Arad

Mesaj de Sakal » 23 Iul 2008 00:39

@ florinw din germania

uite cum o sa fac,
daca vine dorinel la mine si la baietii pe care i-a vorbit de rau si isi cere iertare
si ne spune ca ii pare rau de toate cele rele pe care le a spus,il iertam si il sponsorizam in urmatorii 10 ani cu nada,scule,taxe
ii facem si permis de conducere la Pitesti,ii cumparam si masina 4x4 :idea:

JUR!! SA CRAPE TOTI BRANCONIERII DIN TARA ASTA DACA NU O SA MA TIN DE CUVANT :!: :lol: :lol: :lol:

florinw
senior member
Mesaje: 417
Membru din: 29 Sep 2005 21:35
Localitate: germania

Mesaj de florinw » 23 Iul 2008 17:15

[quote="Sakal"]@florinw din germania
:lol: :lol: :lol: :lol:

lasa vrajeala asta ieftina cu echipe,cluburi si taut :lol:
chiar ai inpresia ca stai de vorba cu Mos Craciun :evil:
vad ca sti cam tot despre ce sa intamplat in ultima vreme la Arad :idea:

hai sa iti fac jocul sa te simti bine :mrgreen:

1.asociatia e gata(eu presedinte)
2.clubul e aproape gata(tot eu sefu)
3.de la anu vor fi si din Arad echipe inscrise la calificari
4.cu tautul mai vedem ce va fi :lol: :lol:
5.Dorinel exlus pe viata(daca nu ai caracter si ii vorbesti pe Aradenii tai de rau prin tara,nu mai ai ce cauta printre ei)

sakale,nu era nici o vrajeala.nu prtea stiu ce se intimpla mai nou in arad,si nici nu am de unde sti ca esti in curs de a costitui un club si o asociatzie.oricum o initziativa laudabila pt care te felicit.a cam durat ceva,da mai bine mai tirziu decit niciodata :lol:
faptul ca ardul va vi reprezentat la calificari nu poate decit sa ma bucure sincer si poate as putea ajuta si eu cu ceva daca va fi nevoie.
tautzul este o balta cu potentzial foarte mare ,care cu toata catastrofa (golirea barajului) pare sa isi revina repede chiar daca cei indreptatzitzi (obligatzi ) sa o amenajeze parese ca nu isi dau nici un interes (agvps parca..) daca cineva ar luao in administrare ar putea face o balta competitzonala.dar cred ca astea sint lucruri care le cunosti foarte bine si tu.
faza cu Dorinel si vorbele-nu le cunosc si nici nu ma intereseaza.faza cu poza de la cm , a fost o gluma ,daca comentezi faptul ca nu a fost pe banii lui te intreb? are vreo importantza? (si aici subliniez discutzia nu se refera la Dorinel ) cam care e parerea ta , citzi crapisti buni ( cu adevarat ) sint in ro sau chiar in arad ,care nu au posibilitatea financiara sa se prezinte la un astfel de concurs?asa ca participa doar pescari cu posibilitatzi financiare deosebite si talentul sau calitatea de pescar trece pe planul 2.
si tocmai pt ca sper ca se va crea posibilitatea ca acele talente cu un potentzial financiar mai redus ar putea avea o prezentare mai buna in concursuri internatzionale,mi-am oferit si eu ajutorul.sper ca in clubul pe care il faci sa sti sa atragi pescarii valorosi si sa incerci sa lasi de o parte orgolii personale in favoare intereselor de club.
pt Dorinel faptul ca a ajuns sa pescuiasca in bihor dupa ce a incheiato cu tincabestiu (sau asta a fost pt ca a ramas fara parteneru cu adevarat valoros cu care a pescuit pt tincabesi? :lol: ) cind pute pescui acasa...nu stiu daca e singuru vinovat (si nici nu ma intereseaza) dar ce sai faci nu totzi iubesc aradu....

Scrie răspuns