Coperta ALP August 2008

Discutii libere, pe teme de pescuit la crap.
Puteti purta orice fel de polemici in limitele unui limbaj civilizat.
Sunt permise orice subiecte legate de pescuitul crapului.
Vor fi sterse anunturile agresive sau obscene.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Închis
Avatar utilizator
alex_mures
veteran
Mesaje: 593
Membru din: 23 Ian 2008 20:35
Localitate: TG-MURES
Contact:

Mesaj de alex_mures » 07 Aug 2008 16:25

eu zic inca sa fie deschis topicul,dreptul la replica inca nu la avut Andrei Vladeanu

Avatar utilizator
M@tr|X|
veteran
Mesaje: 790
Membru din: 13 Dec 2005 16:53
Localitate: Cluj-Napoca
Contact:

Mesaj de M@tr|X| » 07 Aug 2008 16:26

Sakal scrie: tu ai prins pestele ala in timpul unui concurs si ai facut parte din echipa lui vladeanu!deci pestele ala este meritul ECHIPEI si nu numai al tau !!!!!!
Atunci de ce apare doar Vladeanu pe coperta revistei si nu amandoi (doar sunt o echipa), nici macar nu se pomeneste de numele lui Bogdan Dragan (daca el a prins pestele). Cam ciudat !!! :shock:
Era frumos sa prezinte peshtele, cel care l-a prins sau cel putin sa se specifice cine este "prinzatorul".
Razvan Grindean
- carp addicted-

dan _city_center
junior member
Mesaje: 47
Membru din: 05 Mar 2006 20:45
Localitate: BUCURESTI

Mesaj de dan _city_center » 07 Aug 2008 17:00

oameni buni!...acolo a fost o echipa formata din 4 PESCARI DE COMPETITIE!. cine platit concursul?... cine a tras la sorti?...cine a ales locul?...cine a marcat locurile?...cine cu cine s-a certat?.. .. (pe apa)....cine a auzit prima trasatura?...cine a scapat primul peste?...cine planta pe furtuna?.....cine a facut poza cu pestele ?...cine a pierdut? ...... cine a cistigat?...Rosioru,Octav,Vladeanu,Bogdan =ECHIPA :!:

Avatar utilizator
Banksy
new member
Mesaje: 18
Membru din: 11 Ian 2008 13:07

Mesaj de Banksy » 07 Aug 2008 17:02

Ce discutii. Eu zic sa ne vedem de treaba si sa lasam oamenii sa isi revendice pozele si pestii. Eu zic ca erau gemeni pestii si sa o lasam moale. :mrgreen: ograda lor...
Banksy

Avatar utilizator
Banksy
new member
Mesaje: 18
Membru din: 11 Ian 2008 13:07

Mesaj de Banksy » 07 Aug 2008 17:08

@dan

Sunt perfect de acord cu tine. Oricum, frumos peste si frumoase si pozele. Si bine ca e peste viu...si nu e pe vre-un gratar, sau bine ca nu e de ceara de la faimoasa expozitie Madame Tussauds.
Banksy

Avatar utilizator
victorash
member
Mesaje: 274
Membru din: 11 Iun 2007 14:04
Contact:

Mesaj de victorash » 07 Aug 2008 17:36

...cum se cearta lumea pentru un ciortan :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar utilizator
maiden
Moderator
Mesaje: 1552
Membru din: 30 Mar 2006 07:55
Localitate: GL,TL
Contact:

Mesaj de maiden » 07 Aug 2008 18:42

M@tr|x| scrie:
maiden scrie:Mie locatia nu-mi pare a fi aceeashi in niciuna din poze ! Pestele o fi acelasi, dar poate fi prins in mai multe randuri.... Cine ma lamureste si pe mine in legatura cu locatia.....ma refer strict la locul de pescuit.

Locatia este identica, doar ca poza lui Valdeanu este facuta un pic mai in spate, langa pomi:


Imagine


Urmariti conformatia crengilor, este identica 100% !


Imagine

Matrixe, m-ai lamurit, asa e cum zici!!

Asta cam asha e....e treaba lor, dac-au fost o echipa.....ei shtiu ce si cum....noi ne dam doar cu parerea cum ar trebui sa fie....
Daca peşte nu e, nimic nu e !!! :))

Multe sfaturi utile cu privire la forum, si nu numai, găsiţi AICI

Sakal
member
Mesaje: 113
Membru din: 16 Mai 2008 21:56
Localitate: Arad

Mesaj de Sakal » 07 Aug 2008 18:46

VOI CHIAR NU STITI CE INSEAMNA E C H I P A ? :evil:

99,99 % din cei care vorbiti aiurea nu aveti la activ mai mult de 1 sau 2 concursuri la crap ca sa stiti ce inseamna ECHIPA.
Intr-un concurs pe ECHIPE nu exista ca eu l-am prins sau tu l-ai prins !
intr-un concurs tot ce se prinde se prinde de ECHIPA si nu de un concurent.
Cu pestele ala de la Sarulesti avea dreptul sa se pozeze si runnerul findca si el a ajutat intrun fel sau altul la prinderea lui!!!!!!!

@Bogdan D
nu am nimica cu tine si cu Vladeanu nici atat !DAR ITI SPUN CA NU AI DREPTATE SI NU TREBUIA SA FACI TARABOI !mai ales ca ai crescut sub aripa lui Vladeanu si ai invatat muuuuulte de la el.NU E FRUMOS CE FACI!
(hainele jegoase se spala in familie) :evil: :evil: :evil:
SPER CA NU TE PUI SA VINZI SECRETELE LOR CA SA TE RAZBUNI?
(razbunarea e arma prostului)
PS
Sa nu creada careva ca am ceva de castigat de la Vladeanu ca ii iau apararea in cazul asta.pentru mine Vladeanu si echipa Senzor ramin pe veci dusmanii numarul 1 in concursuri si numai in concursuri!!!!! in rest sant prietenii mei si ii respect pentru ca sant baieti fani si pescari buni !si mie nu imi place sa concurez cu adversari slabi. :lol:
@ Vladeanu
daca nu vi la Sarulesti la concurs nu ma mai duc nici eu. :cry: (pe bune)
atentie ca vin cu Tatuatu mic si cu ala cu capu m...! :lol: :lol:
ps 255
sa nu asteptati sa va raspunda Vladeanu la tampeniile voastre !!si va si spun de ce.
OMUL DESTEPT NU ISI SPALA HAINELE IN PUBLIC !! :lol: :lol: :lol:
(SI EU DUPA CE L-AM CUNOSCUT NU POT SA SPUN CA E PROST) :!: :idea:

Hai la revedere ca am inebunit cat am scris. :lol: :lol:
ps3245
scuze pentru greselile de scris dar eu scoala magyar tigany la mine :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
maiden
Moderator
Mesaje: 1552
Membru din: 30 Mar 2006 07:55
Localitate: GL,TL
Contact:

Mesaj de maiden » 07 Aug 2008 18:47

Sunt de acord cu Sakalu' cand zice ce zice de echipa.... :roll:
Daca peşte nu e, nimic nu e !!! :))

Multe sfaturi utile cu privire la forum, si nu numai, găsiţi AICI

Sakal
member
Mesaje: 113
Membru din: 16 Mai 2008 21:56
Localitate: Arad

Mesaj de Sakal » 07 Aug 2008 19:15

M-ATI DISPERAT :evil: :evil: :evil: :evil:

@CARPROM
''de intepat poate ori ce fraier''
tu crezi ca Bogdan putea sa scoata singur pestele ala?
la sarulesti trebuie sa te duci cu barca dupa pesti !daca nu era ECHIPA sa manevreze barca in timp ce Bogdan a obosit pestele, Bogdanel singur scotea P......!!!!!!!!!!deci ECHIPA la ajutat sa scoata pestele :idea:

@adrian b
@alex mures
@matrix
@carprom
@ ETC.....

faceti si voi ECHIPA si veniti la Sarulesti la concurs ca sa invatati si voi ce inseamna ECHIPA si dupa aia sa va vad ce mai ziceti. :evil:
asa ca nu mai sariti toti ca HIENELE si il acuzati pe DUSMANUL MEU nr 1:lol: :lol:
Zici ca santeti MILITIENI! reconstituiri,anchete,poze suprapuse,declaratii,produitori,etc..

de la 2 in sus se cheama ECHIPA ECHIPA ECHIPA.

Închis