Coperta ALP August 2008

Discutii libere, pe teme de pescuit la crap.
Puteti purta orice fel de polemici in limitele unui limbaj civilizat.
Sunt permise orice subiecte legate de pescuitul crapului.
Vor fi sterse anunturile agresive sau obscene.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Închis
Avatar utilizator
Vali Vesa
maniac
Mesaje: 1071
Membru din: 20 Ian 2005 16:02
Localitate: Constanta
Contact:

Mesaj de Vali Vesa » 07 Aug 2008 20:48

Bullshit :evil:

Munca de echipa, e MUNCA DE ECHIPA! Altfel am pescui fiecare cu lanselete lui si nu ne-ar interesa lansetele partenerului. Atunci de ce draq mai facem echipa??? Rezultatul si capturile sunt (asa cred eu) munca ECHIPEI.

Si voi umpleti 6 pagini in cateva ore. Daca intreaba cineva "unde am gresit" nu se umple o pagina... :cry:
Clubul sportiv Ovidius Constanta
www.ovidius.com.ro

Avatar utilizator
George Iorga
maniac
Mesaje: 1393
Membru din: 27 Mar 2003 16:03
Localitate: Calarasi

Mesaj de George Iorga » 07 Aug 2008 20:52

@sakal
Nu mai fii tata asa virulent cu userii de aici...si-au exprimat oamenii o parere ,n-au dat o sentinta civila !
Poza face toti banii ...plus ca ar trebuii sa-ti primesti inapoi contul sters de pe Crapmania (prietenii stiu de ce ) ! :D
Numai bine tuturor !
Varga sa fi fost din fier... ce brand aveam !!!

Avatar utilizator
George Iorga
maniac
Mesaje: 1393
Membru din: 27 Mar 2003 16:03
Localitate: Calarasi

Mesaj de George Iorga » 07 Aug 2008 21:02

Vali Vesa scrie:Bullshit :evil:

Munca de echipa, e MUNCA DE ECHIPA! Altfel am pescui fiecare cu lanselete lui si nu ne-ar interesa lansetele partenerului. Atunci de ce draq mai facem echipa??? Rezultatul si capturile sunt (asa cred eu) munca ECHIPEI.

Si voi umpleti 6 pagini in cateva ore. Daca intreaba cineva "unde am gresit" nu se umple o pagina... :cry:
Adevar graiesti capitane !
P.S
Daca intreaba un incepataor ceva ,e nasoala treaba, ca daca n-ai fost la nici un concurs ,n-ai rulat xx xx kg. de solubile ,si n-ai dormit in mijlocul baltii n-ai cum sa te apuci sa postezi pana nu ai acord de la sfatul batranilor ... :mrgreen:
Varga sa fi fost din fier... ce brand aveam !!!

Avatar utilizator
carprom
maniac
Mesaje: 2299
Membru din: 29 Ian 2003 03:07
Localitate: germany
Contact:

Mesaj de carprom » 07 Aug 2008 21:04

Vali Vesa scrie:Bullshit :evil:


Si voi umpleti 6 pagini in cateva ore. Daca intreaba cineva "unde am gresit" nu se umple o pagina... :cry:
A gresit ca a pus intrebarea :mrgreen:

Sakal
member
Mesaje: 113
Membru din: 16 Mai 2008 21:56
Localitate: Arad

Mesaj de Sakal » 07 Aug 2008 21:06

@Adrian b
corect ai dreptate ,dar mai citeste o data cartea aia cap -coada.
si dupa aia vorbim.
ai fost cumva in 2004 la tancabesti la concurs sa ma vezi cum am pescuit 24 de ore langa niste pompe care imi trageau monturile pe teava,sau ai fost de fata cand sa certat Val cu baietii din Arad pt 2000 de dolari.(cu tara la sacul de cantarit) nu mi e rusine de ce am zis atunci si nici nu o dau la intors.la vremea aia alea le am vazut si multe am mai auzit.
NAI FOST ACOLO SA VEZI...................................... sti tu MAFIA. :lol:
CE A FOST AFOST!

CONTEAZA CE VA FI :!: :!: :!: :!:
PS
Unde esti tu acuma eu am plecat de mult!ca sa ma ajungi multa apa tre sa curga pe Dambovita,DAR NU UITA CA EU NU STAU IN LOC !!!!! :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
Vali Vesa
maniac
Mesaje: 1071
Membru din: 20 Ian 2005 16:02
Localitate: Constanta
Contact:

Mesaj de Vali Vesa » 07 Aug 2008 21:09

@Carprom,

Da Bruno asa e, sau cel putin asa cred eu ca e... intr-o echipa, nu se face asa ceva... Dar ma rog, fiecare judeca dupa cum crede.
Clubul sportiv Ovidius Constanta
www.ovidius.com.ro

Sakal
member
Mesaje: 113
Membru din: 16 Mai 2008 21:56
Localitate: Arad

Mesaj de Sakal » 07 Aug 2008 21:23

@VALI

Ce nu se face intr-o echipa?

BogdanPopa
member
Mesaje: 229
Membru din: 08 Aug 2007 23:23
Localitate: oradea

Mesaj de BogdanPopa » 07 Aug 2008 22:00

...sex anal :lol: :lol: :lol: :!:
Crap daca nu prind un crap:)))

Avatar utilizator
Vali Vesa
maniac
Mesaje: 1071
Membru din: 20 Ian 2005 16:02
Localitate: Constanta
Contact:

Mesaj de Vali Vesa » 07 Aug 2008 22:01

Sakal scrie:@VALI

Ce nu se face intr-o echipa?
Sa-ti reclami partenerul ca a facut poza cu un crap prins, pana la urma, datorita echipei. Revin si spun, asta e parerea mea, altii pot avea alte pareri...
Clubul sportiv Ovidius Constanta
www.ovidius.com.ro

Avatar utilizator
cornelserbu
senior member
Mesaje: 314
Membru din: 16 Oct 2005 18:35
Localitate: Bucuresti

Mesaj de cornelserbu » 07 Aug 2008 22:20

mi-e greu sa cred ca cei ce nu participa al concusuri stiu bine ce-nseamna o echipa de pescuit la crap...asta nu-nseamna ca nu trebuie sa-si dea cu parerea, e dreptul lor, dar eu unul, m-as abtine...ca sa nu mai vorbim de necunoasterea spetei...haideti sa nu ne mai bagam, luam doar nota si credem ficare ce vrem...ce ziceti ???

Închis