Coperta ALP August 2008

Discutii libere, pe teme de pescuit la crap.
Puteti purta orice fel de polemici in limitele unui limbaj civilizat.
Sunt permise orice subiecte legate de pescuitul crapului.
Vor fi sterse anunturile agresive sau obscene.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Închis
santino
new member
Mesaje: 25
Membru din: 04 Aug 2008 14:43
Localitate: Oradea, Franta, Constanta

Mesaj de santino » 07 Aug 2008 22:21

mai lasati drac pozele cititi revista... :-):

Avatar utilizator
Razvan.D
maniac
Mesaje: 1407
Membru din: 14 Mai 2005 14:17
Localitate: Belgium

Mesaj de Razvan.D » 07 Aug 2008 22:29

vai mama mea, 7 pagini? :mrgreen: ,acum m-am mai luminat ,treaba in echipa mai ales in concursuri e una si alta e treaba cand pescuiesti singur ,pana aici de acord cu ce spune Sakal,Vali + altii care-s de acord cu team work-ul :mrgreen: dar,spun daaaaaar ,de ce totusi a trebuit sa apara pe coperta un nume deja cunoscut in lumea mondena a pescuitului din Romania :mrgreen: si nu Bogdan? eheeeee......e un joc de culise cu interese mari ;-) ,no baieti acum va las sa va spalati rufele !!!


rectific

dar,spun daaaaaar ,de ce totusi a trebuit sa apara pe coperta un nume deja cunoscut in lumea mondena a pescuitului din Romania :mrgreen: si nu Bogdan? SAU TOATA ECHIPA :!: :!:
Ultima oară modificat 07 Aug 2008 22:40 de către Razvan.D, modificat 1 dată în total.

Sakal
member
Mesaje: 113
Membru din: 16 Mai 2008 21:56
Localitate: Arad

Mesaj de Sakal » 07 Aug 2008 22:32

@Vali
tu de ce crezi ca am luat eu foc?
nu suport produitorii :evil:
dai un deget si iti haleste mana! :evil: :evil: :evil:
cunosc treburile astea di propria experienta(nu ma refer la pescuit)

@Bogdanel draga
Daca nu era Vladeanu tu nu vedeai Tancabestiul, Sarulestiul,Serbia.etc
Tu nu ai prins nici un CRAP de 21,5 kg.ECHIPA a prins pestele ala !!!!!
ai inteles? E C H I P A !!!!!! :evil:

Stai linistit ca deja mai multi ''pescari de competitie'' din Buc vor sa te cunoasca si sa le vinzi secretele ECHIPEI Senzor !!!!
Daca esti prost si pui botul la vrajeala lor si le vinzi secretele ECHIPEI Senzor ,faci cea mai mare gresala din viata ta !!!!!
stai linistit in banca ta si cereti scuze pentru greselile tale fata de ECHIPA Senzor si roagate de ei sa te primeasca inapoi.
s-ar putea sa mai ai o sansa!!!!!!
chiar daca nu te iarta astia,tot ce ai invatat cat ai stat cu ei sa folosesti in favoarea ta si numai in favoarea ta. :idea: :idea: (baga bine la cap ce ti-am zis si intr-o zi o sa imi multumesti ;-)

Avatar utilizator
Razvan.D
maniac
Mesaje: 1407
Membru din: 14 Mai 2005 14:17
Localitate: Belgium

Mesaj de Razvan.D » 07 Aug 2008 22:39

off-topic

@sakal

mai ai un pic si faci infarct !! :mrgreen:

Sakal
member
Mesaje: 113
Membru din: 16 Mai 2008 21:56
Localitate: Arad

Mesaj de Sakal » 07 Aug 2008 22:40

@Razvan

Stai linistit ca nu sufar cu inima. :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
Bogdan Dragan
junior member
Mesaje: 94
Membru din: 07 Aug 2008 01:05
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Bogdan Dragan » 08 Aug 2008 00:38

Sakal scrie:@Bogdan dragan

ia zine si noua cu ce ai gresit ca te au dat afara din echipa Senzor??????

daca stau sa ma gandesc mai bine lucrurile au stat in felul urmator.
tu ai prins pestele ala in timpul unui concurs si ai facut parte din echipa lui vladeanu!deci pestele ala este meritul ECHIPEI si nu numai al tau !!!!!! norocul tau a fost ca ai intepat tu la trasatura respectiva si nu vladeanu :lol:
ps
ai uitat cand ai facut o gramada de poze cu ala de 23,5 kg ce la prins vladeanu la Tancabesti. :shock: :shock:

O sa incerc sa-ti raspund la toate intrebarile:

Cand m-am hotarat sa plec de la magazinul Senzor (din motive personale) am fost dat afara si din echipa de pescuit.
Pestele a fost al echipei. Numai ca eu l-am scos pe la ora 3 noaptea, fara barca, de pe mal in timp ce Andrei dormea. Ce-i drept Octav m-a ajutat la minciog. Problema este ca am o poza superba pe verticala cu care vroiam sa apar pe coperta la timpul potrivit. D'asta m-am enervat.

P.S. Nu am facut nici o poza cu acel crap de 23,5 kg prins de Andrei la Tancabesti. Sunt multi care pot confirma acest lucru. Atunci era in timpul unui concurs la care eu nu participam.

Avatar utilizator
Bogdan Dragan
junior member
Mesaje: 94
Membru din: 07 Aug 2008 01:05
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Bogdan Dragan » 08 Aug 2008 00:45

Sakal scrie:
@Bogdan D
nu am nimica cu tine si cu Vladeanu nici atat !DAR ITI SPUN CA NU AI DREPTATE SI NU TREBUIA SA FACI TARABOI !mai ales ca ai crescut sub aripa lui Vladeanu si ai invatat muuuuulte de la el.NU E FRUMOS CE FACI!
(hainele jegoase se spala in familie) :evil: :evil: :evil:
SPER CA NU TE PUI SA VINZI SECRETELE LOR CA SA TE RAZBUNI?
(razbunarea e arma prostului)

Ai dreptate! Hainele jegoase se spala in familie.
Dar tu cum ai reactiona daca ai afla ca nu mai poti participa de acum inainte la concursuri?
Da....am avut placerea sa aflu acest lucru acum cateva zile. Mi-a fost interzis accesul la toate competitiile organizate de Senzor/APCR inclusiv pe Sarulesti. Care este motivul? Nici pana in ziua de astazi nu am aflat. Se pare ca daca nu pot concura pentru ei nu mai am voie sa o fac pentru nimeni.

Avatar utilizator
Bogdan Dragan
junior member
Mesaje: 94
Membru din: 07 Aug 2008 01:05
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Bogdan Dragan » 08 Aug 2008 01:03

Sakal scrie:
@Bogdanel draga
Daca nu era Vladeanu tu nu vedeai Tancabestiul, Sarulestiul,Serbia.etc
Tu nu ai prins nici un CRAP de 21,5 kg.ECHIPA a prins pestele ala !!!!!
ai inteles? E C H I P A !!!!!! :evil:

Stai linistit ca deja mai multi ''pescari de competitie'' din Buc vor sa te cunoasca si sa le vinzi secretele ECHIPEI Senzor !!!!
Daca esti prost si pui botul la vrajeala lor si le vinzi secretele ECHIPEI Senzor ,faci cea mai mare gresala din viata ta !!!!!
stai linistit in banca ta si cereti scuze pentru greselile tale fata de ECHIPA Senzor si roagate de ei sa te primeasca inapoi.
s-ar putea sa mai ai o sansa!!!!!!
chiar daca nu te iarta astia,tot ce ai invatat cat ai stat cu ei sa folosesti in favoarea ta si numai in favoarea ta. :idea: :idea: (baga bine la cap ce ti-am zis si intr-o zi o sa imi multumesti ;-)

Ok! Daca tu zici ca echipa....atunci echipa sa fie.
La ce secrete te referi? Nu exista asa ceva. Nu o sa ma mai intorc niciodata la acea echipa. Am fost socat cand am aflat ca am interdictie la concursuri. Nu inteleg de ce? Nu am furat niciodata, nu am facut nimic ilegal? Iubesc sportul asta si e pacat. Mi-au luat si aceasta ultima placere de a concura. Trebuie sa te gandesti ca mi-am dat sufletul pentru echipa asta. Cum poti sa interzici unui om care a facut tot ce a putut pentru echipa si pentru firma sa mai participe la concursuri. Am ajutat cat am putut atat echipa (prin concursurile la care am participat) cat si firma prin aportul meu la gama de nada Senzor Planet (eu am conceput mixurile cat si lichidele nutritive). Este o munca cu care ma mandresc. Si totusi nu inteleg de unde atata ura pentru ca nu gresit cu nimic fata de ei. Nu am mai vrut sa raman la ei. Atat! Dar de aici si pana la a avea interdictie la concursuri este un drum lung. Nu-i asa? Acum mai crezi ca am procedat gresit?

P.S. Nu am de ce sa-mi cer scuze pentru ca am spus numai adevarul. Daca cineva stie cu siguranta ca eu mint in aceste postari il rog sa intervina.
Ultima oară modificat 08 Aug 2008 01:41 de către Bogdan Dragan, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
Vali Vesa
maniac
Mesaje: 1071
Membru din: 20 Ian 2005 16:02
Localitate: Constanta
Contact:

Mesaj de Vali Vesa » 08 Aug 2008 01:20

Bogdan Dragan scrie:...am fost dat afara si din echipa de pescuit...
Well... asta e cu totul alta problema, pe care trebuie sa o rezolvi tu, cu echipa. Pacat...
Clubul sportiv Ovidius Constanta
www.ovidius.com.ro

Avatar utilizator
Bogdan Dragan
junior member
Mesaje: 94
Membru din: 07 Aug 2008 01:05
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Bogdan Dragan » 08 Aug 2008 01:24

Vali Vesa scrie:Pacat...

No problem Vali! ;-)

Închis