Coperta ALP August 2008

Discutii libere, pe teme de pescuit la crap.
Puteti purta orice fel de polemici in limitele unui limbaj civilizat.
Sunt permise orice subiecte legate de pescuitul crapului.
Vor fi sterse anunturile agresive sau obscene.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Închis
Avatar utilizator
Bogdan Dragan
junior member
Mesaje: 94
Membru din: 07 Aug 2008 01:05
Localitate: Bucuresti

Coperta ALP August 2008

Mesaj de Bogdan Dragan » 07 Aug 2008 09:11

Vreau sa felicit pe Andrei Vladeanu pentru poza de pe coperta revistei ALP din aceasta luna. Superba poza. Un singur lucru vreau sa precizez insa : acel peste de 21,5 kg este prins de mine si nu mi se pare corect ca alcineva sa primeasca meritele pentru asta. Majoritatea celor care au fost la acel concurs stiu lucrul asta (pentru cine nu crede vezi numarul 5/2008 al revistei Pescar la Crap - este exact acelasi peste). Spun acest lucru deoarece pastrasem cateva fotografii superbe cu acel crap cu care doream sa apar pe coperta aceleiasi reviste de profil. Se pare ca unii vor sa-mi bage bete in roate, dar pentru moment nu au cum.

Mentionez ca acest mesaj a fost postat si pe celalalt site de profil dar a fost sters de catre moderatori.

Avatar utilizator
carprom
maniac
Mesaje: 2299
Membru din: 29 Ian 2003 03:07
Localitate: germany
Contact:

Re: Coperta ALP August 2008

Mesaj de carprom » 07 Aug 2008 09:17

Bogdan Dragan scrie:Vreau sa felicit pe Andrei Vladeanu pentru poza de pe coperta revistei ALP din aceasta luna. Superba poza. Un singur lucru vreau sa precizez insa : acel peste de 21,5 kg este prins de mine si nu mi se pare corect ca alcineva sa primeasca meritele pentru asta. Majoritatea celor care au fost la acel concurs stiu lucrul asta (pentru cine nu crede vezi numarul 5/2008 al revistei Pescar la Crap - este exact acelasi peste). Spun acest lucru deoarece pastrasem cateva fotografii superbe cu acel crap cu care doream sa apar pe coperta aceleiasi reviste de profil. Se pare ca unii vor sa-mi bage bete in roate, dar pentru moment nu au cum.

Mentionez ca acest mesaj a fost postat si pe celalalt site de profil dar a fost sters de catre moderatori.
Nu inteleg, adica pestele e prins de tine si il are altcineva in brate ? Adica un Facke ?
Sau pestele a mai fost prins si de altcineva, si acuma este pe coperta.

Avatar utilizator
Razvan.D
maniac
Mesaje: 1407
Membru din: 14 Mai 2005 14:17
Localitate: Belgium

Mesaj de Razvan.D » 07 Aug 2008 09:32

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ,excelent ,avem un motiv de discutie foarte bun ,deci pescarii buni nu mai prind crapi mari in Ro si asteapta de pe la colegi cate unu mai mare pt poze :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar utilizator
M@tr|X|
veteran
Mesaje: 790
Membru din: 13 Dec 2005 16:53
Localitate: Cluj-Napoca
Contact:

Mesaj de M@tr|X| » 07 Aug 2008 11:23

:shock: :shock: :shock: :shock:
Razvan Grindean
- carp addicted-

Adrian B
member
Mesaje: 223
Membru din: 22 Oct 2007 09:31
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Adrian B » 07 Aug 2008 11:54

Intr-adevar acest mesaj era dimineata pe crapmania, iar acum nu mai este.

Este peste puterea mea de a intelege, cum un om cu ceva rezultate in pescuit, cu vitrina plina de medalii si cupe la Senzor, ce se vrea respectabil, se preteaza la a face poza cu pestele altuia, poza cu care apare pe o coperta dintr-o revista, fara a cere permisiunea celui ce l-a prins sau mai grav stiind sau banuind ca acesta are de gand sa apara in aceeasi revista cu un material si cu pestele prins de el.
Pur si simplu este peste puterea mea de a intelege...

Daca realitatea este alta, atunci imi cer scuze pt aceasta postare.

Fery_83
new member
Mesaje: 21
Membru din: 05 Mar 2008 15:36
Localitate: Bucovat - Timis

Mesaj de Fery_83 » 07 Aug 2008 11:56

interesanta chestie. personal, nu as face poza niciodata cu un peste prins de altcineva.

Avatar utilizator
Razvan.D
maniac
Mesaje: 1407
Membru din: 14 Mai 2005 14:17
Localitate: Belgium

Mesaj de Razvan.D » 07 Aug 2008 11:59

@Adrian

pana la adevarata realitate cred ca vom astepta mult :mrgreen: ,dar sant si eu curios de mor cum stau treburile,deja ma astept la cateva raspunsuri (daca vor raspunde),oricum daca au sters mesajul pe crap- mania e clar :mrgreen:

Avatar utilizator
alex_mures
veteran
Mesaje: 593
Membru din: 23 Ian 2008 20:35
Localitate: TG-MURES
Contact:

Mesaj de alex_mures » 07 Aug 2008 11:59

un link catre poza

Avatar utilizator
M@tr|X|
veteran
Mesaje: 790
Membru din: 13 Dec 2005 16:53
Localitate: Cluj-Napoca
Contact:

Mesaj de M@tr|X| » 07 Aug 2008 12:01

Daca este adevarat, nu pot sa zic decat: JENANT !!!
Razvan Grindean
- carp addicted-

Avatar utilizator
Razvan.D
maniac
Mesaje: 1407
Membru din: 14 Mai 2005 14:17
Localitate: Belgium

Re: Coperta ALP August 2008

Mesaj de Razvan.D » 07 Aug 2008 12:01

Bogdan Dragan scrie:Vreau sa felicit pe Andrei Vladeanu pentru poza de pe coperta revistei ALP din aceasta luna. Superba poza. Un singur lucru vreau sa precizez insa : acel peste de 21,5 kg este prins de mine si nu mi se pare corect ca alcineva sa primeasca meritele pentru asta. Majoritatea celor care au fost la acel concurs stiu lucrul asta (pentru cine nu crede vezi numarul 5/2008 al revistei Pescar la Crap - este exact acelasi peste). Spun acest lucru deoarece pastrasem cateva fotografii superbe cu acel crap cu care doream sa apar pe coperta aceleiasi reviste de profil. Se pare ca unii vor sa-mi bage bete in roate, dar pentru moment nu au cum.

Mentionez ca acest mesaj a fost postat si pe celalalt site de profil dar a fost sters de catre moderatori.

ei si tu Bogdane ,doar nu vroiai sa apara cu un ciortan :mrgreen: :mrgreen:

Închis