Nectarblend

Discutii despre nade si momeli - bile, mixuri, seminte, pregatire, componenta, conservare, retete, rezultatele lor etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Cristian Stancu
member
Mesaje: 201
Membru din: 30 Sep 2005 12:32
Localitate: Bucuresti/Romania

Re: servus bajetii

Mesaj de Cristian Stancu » 10 Iun 2006 16:28

cata bh scrie:Cred ca am mai citit pe undeva chestia cu fishmealul si nectarblend.
Parca Adriano spunea ceva de aceasta combinatie.
Se rulau bine boilliesurile daca nectarblendul era mai mare?

Cata bh
CARP FAN
Eu din cate stiu e singurul magazin care importa acest produs ;-) si trebuie sa recunosc ca ce stiu in privinta nectarblendului...de la Adriano stiu :D .
Nectarblendul are in componenta biscuiti de pasarele macinati, seminte de niger si de canepa.
Despre ce spune Kulcsar cu macinatul :idea: cred ca are dreptate...dar nu o sa reusim decat sa putem mari dozajul de nectarblend intr-un mix, iar el e facut sa maresca granulatia unui boilies...nu stiu ce sa zic.
Da-i romanului un deget si ....ti-l bea.

PANAIT CEZAR
senior member
Mesaje: 411
Membru din: 23 Oct 2004 17:52

INTERESANT

Mesaj de PANAIT CEZAR » 10 Iun 2006 20:13

Acum folosesc si eu pentru prima data acest produs.Sincer va spun ca la prima vedere nu-mi da nici o incredere si nici o satisfactie:contine boabe intregi de cinepa(?),niger foarte putin,foarte grosier produsul,inafara de faptul ca substanta(biscuitii) este foarte uscata si absoarbe foarte mult lichid ,voi mai observati altceva ?Poate ca stiu englezii ceea ce stiu?!
Orice s-ar intimpla fii om,peste n-ai cum sa devii!

Scrie răspuns