Feromoni

Discutii despre nade si momeli - bile, mixuri, seminte, pregatire, componenta, conservare, retete, rezultatele lor etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

GHERAN MIRCEA
junior member
Mesaje: 52
Membru din: 25 Apr 2006 20:37
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de GHERAN MIRCEA » 28 Apr 2007 09:19

O putem tine la infinit normal ca pe alte balti nu poti prinde dar trebue incercat .Asa cum se prinde bine la o anume aroma pe o balta anume asa si feromoni astia au facut minuni pt. mine eu am zis ca la partidele de antrenament mergea un prieten si nadea cu porumb feromon si prindea aproape ca mine de fiecare data asa ca la concurs am facut bulgari in care puneam porumb cu feromon si am prins ,eu pina acum nu am folosit feromonu nici macar o data dar de acum inainte voi incerca si pe alte balti , la cit costa o fiola merita incercat
Daca gindesti un pic este normal sa nu prinzi pe toate baltile la fel sau dami si mie un exemplu de o nada care sa mearga pe mai multa balti la fel. :roll: :roll:

GHERAN MIRCEA
junior member
Mesaje: 52
Membru din: 25 Apr 2006 20:37
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de GHERAN MIRCEA » 28 Apr 2007 09:22

suze MULTE BALTI LA FEL

Avatar utilizator
boje
member
Mesaje: 138
Membru din: 17 Mai 2005 08:32
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de boje » 03 Mai 2007 16:35

am prins intodeauna crap , in perioada de prohibitie, utilizand feromonii, pe multe balti nu numai la MV2(unde am luat mai mult decat la solubile S&O de la Vladut sau la ready made-uri consacrate).
legat de parfumul deosebit , fac un efort mic si pun 2 flacoane intr-un pulverizator cu care dau pe porumb , in nada sau cand e cazul pe flotoare si
nu mai am treaba cu mirosul
dar , atentie , e bun numai la reproducere
Traiasca mama pestilor!

Avatar utilizator
boje
member
Mesaje: 138
Membru din: 17 Mai 2005 08:32
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de boje » 03 Mai 2007 16:47

Bravo Mircea- asa se face
chiar daca ajungi crapar recunoscut asta nu inseamna ca nu trebuie sa mai incerci si altceva nou ;-)
Traiasca mama pestilor!

Avatar utilizator
cezar oprea
senior member
Mesaje: 476
Membru din: 28 Feb 2007 09:00
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cezar oprea » 04 Mai 2007 11:02

Chiar ieri am cumparat 10 fiole de feromoni si cel de la magazin mi-a spus ca se pune 1fiola/500g mix sau porumb etc ,eu mi-am calculat pt 5 kg de porumb dar acum vad ca voi puneti o picatura pe momeala :!: :?: .Pana la urma cum se folosesc ,puteti sa explicati aici?
Va multumesc ,anticipat!
"Lasati ciortanii sa vina la mine !"
www.holdemstars.ro

nch
junior member
Mesaje: 88
Membru din: 04 Aug 2005 09:32

Mesaj de nch » 12 Mai 2007 22:53

Pai omu' vroia sa vanda si tu vroiai sa cumperi si ai cumparat :mrgreen:

Ai divortat sau traiesti singur? :shock:

Personal nu stiu exact cum si in ce cantitate se folosesc ca nu am gasit nicaieri un prospect.....chestia e ca put atat de rau incat prefer sa le folosesc doar pe balta si sa arunc fiola :D
Am patit-o odata crunt uitand o fiola desfacuta intr-o cutie in valiza pe avion.....Cand am ajuns acasa imi venea sa arunc valiza cu totul :D ...acum inteleg de ce am succes la femei :mrgreen: lol

Cata
member
Mesaje: 240
Membru din: 04 Apr 2007 20:34
Localitate: Cluj-Napoca

Mesaj de Cata » 13 Mai 2007 08:23

Salutare.

Daca vreti informatii, despre fermoni banuiesc ca vorbiti de fiolele vindute in magazin cu numele ULTRABAIT intrati pe linkul de mai jos http://www.pescuitul.ro/ps/page.php/id/ultrabite/nav/2

Scrie răspuns