mixuri

Discutii despre nade si momeli - bile, mixuri, seminte, pregatire, componenta, conservare, retete, rezultatele lor etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
vulc ovidiu
member
Mesaje: 183
Membru din: 14 Oct 2007 18:41

Mesaj de vulc ovidiu » 07 Noi 2007 17:09

carprom scrie:
vulc ovidiu scrie:pt. carprom
salut

intrebare: de ce spui ca am cam deviat de la subiect? pe mina ma interesa un anumit subiect, atata tot.
:mrgreen: Si e greu s-al deschizi intr-un Topic NOU ?
Treaba e ca in anumite forumuri sunt niste asa numiti Admini, care muta astfel de subiecte care nu apartin de titlul topicului (in acest caz Mixuri), dar pe crap.ro se pare ca nu mai avem asa ceva...asa ca haide-ti sa vorbim aici mai departe de Masini sau de ce stiu eu ce ;-)
salut
chiar imi pare rau de deranj. vorbeam de boiles, si era intrebarea de ce nu prind intr-un anume loc. in ce ma priveste consider un castig discutia asta, cel putin pt. mine. si apoi, o sa deschid topicul, sper sa ma descurc.
ovidiu vulc

vulc ovidiu
member
Mesaje: 183
Membru din: 14 Oct 2007 18:41

Mesaj de vulc ovidiu » 07 Noi 2007 17:12

carprom scrie:
vulc ovidiu scrie:pt. carprom
salut

intrebare: de ce spui ca am cam deviat de la subiect? pe mina ma interesa un anumit subiect, atata tot.
:mrgreen: Si e greu s-al deschizi intr-un Topic NOU ?
Treaba e ca in anumite forumuri sunt niste asa numiti Admini, care muta astfel de subiecte care nu apartin de titlul topicului (in acest caz Mixuri), dar pe crap.ro se pare ca nu mai avem asa ceva...asa ca haide-ti sa vorbim aici mai departe de Masini sau de ce stiu eu ce ;-)
salut
chiar imi pare rau de deranj. vorbeam de boiles, si era intrebarea de ce nu prind intr-un anume loc. in ce ma priveste consider un castig discutia asta, cel putin pt. mine. si apoi, o sa deschid topicul, sper sa ma descurc.
ovidiu vulc

Avatar utilizator
mariancarp
member
Mesaje: 196
Membru din: 06 Aug 2005 17:53

Mesaj de mariancarp » 08 Noi 2007 11:17

deci in principiu cautam alternative la mixurile englezesi si nu ma refer neaparat la mixuri mai ieftine ,chiar la niste mixuri home made mai scumpe, dar bune!

cata bh
junior member
Mesaje: 95
Membru din: 28 Aug 2005 12:15
Localitate: Oradea
Contact:

mixuri si ready made

Mesaj de cata bh » 09 Noi 2007 12:25

In scurt timp va apare pe piata un nou producator de mixuri si ready made-uri din Germania, acesta este mai cunoscut in Ardeal ...am convenit cu Iliutza sa nu pomenesc inca numele pentru a nu utiliza acest site in scopuri publicitare.

Cata

Avatar utilizator
flycarp
senior member
Mesaje: 405
Membru din: 08 Oct 2007 18:51

Mesaj de flycarp » 09 Noi 2007 13:50

oare il stiu? :?: :roll:

Scrie răspuns