reteta boilies home made Squid&Octopus

Discutii despre nade si momeli - bile, mixuri, seminte, pregatire, componenta, conservare, retete, rezultatele lor etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

epachitanu
new member
Mesaje: 20
Membru din: 27 Mar 2008 21:59
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de epachitanu » 07 Apr 2008 10:38

Cred ca Vladut ne-a inteles gresit,vrem doar sa incercam ceva nou fol de el ,iar eu personal pescuiesc de placere nu pt premii.Ceea ce-am postat in pagina anterioara a fost doar o rugaminte,daca se poate e ok ,daca nu n-am nici o obiectie asta e.A, si inca ceva nu ar trebui sa se supere VLADUT pt ca toate ingredientele, monturi,fire,si altele le cumpar de la SENZOR.Fir intins si nu uita C&R. :lol:

epachitanu
new member
Mesaje: 20
Membru din: 27 Mar 2008 21:59
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de epachitanu » 07 Apr 2008 14:15

Dupa parerea si experienta ta adi.oprea ce-mi recomanzi sa folosesc solubile sau normale(pe baza de ou) si ca aroma ce-mi recomanzi :cea pe baza de alcool sau cea pe baza de glicol(mai uleioase).multumiri anticipate si bafta la "manuale".

epachitanu
new member
Mesaje: 20
Membru din: 27 Mar 2008 21:59
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de epachitanu » 07 Apr 2008 14:28

Vladut:o mica rugaminte am la tine, daca vin la voi la SENZOR imi poti da reteta de solubile de la s&o si in cazul asta am incheia si cu "carcotelile".Astept un raspuns de la tine si-ti voi fi recunascator.multumiri anticipate si fir intins. :o

Scrie răspuns