cel mai bun boiles solubil

Discutii despre nade si momeli - bile, mixuri, seminte, pregatire, componenta, conservare, retete, rezultatele lor etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

florinw
senior member
Mesaje: 417
Membru din: 29 Sep 2005 21:35
Localitate: germania

Mesaj de florinw » 10 Mar 2008 22:55

Verdete Daniel scrie:@ teacher64,

Cele mai ieftine de pe piata gasesti la Vladut Mateianu - el este importator direct in Romania a produselor SBS si te poate rezolva pentru ca trimite orinude in tara; tu nu trebuie decat sa iei legatura cu el si sa-i spui de ce ai nevoie.

Sper ca nu am facut reclama (fie ea si mascata) si nu am suparat pe nimeni cu acest mesaj.
reclama este si ea o forma de informare .dar stai linistit,tu nu ai facut reclama.nici macar mascata.nici nu stiu cum ai putut gindi ca ar fi o reclama( ai uitat sa dai adresa magazinului lui vladutz pt ca informarea sa fie completa)

dar cuvintele:cele mai ieftine,trimite oriunde in tzara,importator direct,nu trebuie decit....

sti cum e ,mai sint si circotasi care total neintemeiat mai trebuie sa bage ceva de vina....

Avatar utilizator
Dan Cristian
veteran
Mesaje: 601
Membru din: 16 Feb 2008 17:58
Localitate: Galati
Contact:

Mesaj de Dan Cristian » 11 Mar 2008 18:39

gusti scrie:dar chiar nu se poate forta siteul ala putin?ce ii asa de greu?
Cred ca vor sa-l puna la punct si apoi il vor deschide. Oricum nu mai este chiar asa de mult pana pe 15, sa speram ca asteptarea va merita si vom avea parte de un nou site de profil, plin de de informatii si oferte ;-) .

Scrie răspuns