boiliesuri carp spirit

Discutii despre nade si momeli - bile, mixuri, seminte, pregatire, componenta, conservare, retete, rezultatele lor etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
remus_cta
veteran
Mesaje: 503
Membru din: 02 Feb 2008 20:24
Localitate: constanta

Mesaj de remus_cta » 10 Mar 2008 21:22

corect

iulian
member
Mesaje: 291
Membru din: 20 Ian 2004 13:11
Localitate: constanta

Mesaj de iulian » 11 Mar 2008 19:20

@remus

doar daca vei incerca bilele poti sa tragi o concluzie si pina se va deshide pescuitul la Siutghiol poti incerca la Corbu Mare , bazinul de C&R. Din pacate pina in aprilie nu mai am nici un weekend liber , dar in aprilie cind merg daca doresti poti merge cu mine si atunci poti incerca si ready-made-urile de la Carp spririt vs bile home_made pe care eu le folosesc . referitor la lansetele tine-te aproape de Vali Vesa , incearca lansetele lui sau pe ale mele ( din pacate pt tine, sunt la fel ca, model) , deasemenea mai sunt in Constanta citiva bolnavi de pescuit la crap , si eu si VALI putem sa -ti facilitam sa-i cunosti , vezi ce au fiecare , poate le si incerci si asa te hotarasti in cunostinta de cauza .

iulian staicu

Avatar utilizator
remus_cta
veteran
Mesaje: 503
Membru din: 02 Feb 2008 20:24
Localitate: constanta

Mesaj de remus_cta » 11 Mar 2008 20:09

merci iulian,o sa vad si cu lansetele si cu mulinetele ce o sa iau da ma-m cam orientat spre bblc.

Scrie răspuns