Intrebare ?

Discutii despre nade si momeli - bile, mixuri, seminte, pregatire, componenta, conservare, retete, rezultatele lor etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

prigoana
new member
Mesaje: 9
Membru din: 11 Aug 2008 12:16

Mesaj de prigoana » 13 Aug 2008 09:29

Ok...George...imi pare rau daca a sunat a jignire..eram atat de sigur ca stiu cine esti,m-am inselat :((..spune-mi te rog cum putem sa luam legatura...mi-ar face placere sa discutam la un pahar de vin :))

Avatar utilizator
George Iorga
maniac
Mesaje: 1393
Membru din: 27 Mar 2003 16:03
Localitate: Calarasi

Mesaj de George Iorga » 13 Aug 2008 13:47

Stai linistit ,nu suna a jignire deloc ,suna a forma de adresare folosita de colegii fratelui meu (angajat al unei institutii militarizate) si de-aici suspiciunea ca m-ai cunoaste personal ! :D Iti trimit un MP sa vedem ,poate ne intalnim la pescuit (imi place mai mult decat vinul ...plus ca la vin sunt pretentios tare ! :mrgreen: )
Varga sa fi fost din fier... ce brand aveam !!!

prigoana
new member
Mesaje: 9
Membru din: 11 Aug 2008 12:16

Mesaj de prigoana » 18 Aug 2008 13:32

Salut man...partida de vineri seara pana sambata pe la 12 a fost sooper meseriasa..fara peste sub 1 kg...se merita sa mergi la Bugeacu...este foarte bine organizat si te dispera platica la kg,caras peste kg si ciortanel de la 2 la 4 kg :))

Avatar utilizator
George Iorga
maniac
Mesaje: 1393
Membru din: 27 Mar 2003 16:03
Localitate: Calarasi

Mesaj de George Iorga » 18 Aug 2008 15:20

Ai un MP !
Varga sa fi fost din fier... ce brand aveam !!!

Avatar utilizator
George Iorga
maniac
Mesaje: 1393
Membru din: 27 Mar 2003 16:03
Localitate: Calarasi

Mesaj de George Iorga » 24 Aug 2008 18:37

@prigoana
Uite unul care mi-a dat peste cap taoate "socotelile" si ma face sa ma intreb cat a avut ala care mi-a rupt daca asta e de 10 kg fix! :D
A intrat la varga de 8 m ,pe apa de 2,8 m ,la mamaliga de rezerva ,la ora 10,40 cand era cald de muream si ma pregateam sa plec ! Iti povestesc eu mai multe cand ne-om intalnii !
Imagine
Varga sa fi fost din fier... ce brand aveam !!!

Scrie răspuns