Boilies Carping Club

Discutii despre nade si momeli - bile, mixuri, seminte, pregatire, componenta, conservare, retete, rezultatele lor etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
Avatar utilizator
udvarhely
senior member
Mesaje: 488
Membru din: 11 Feb 2005 12:37
Localitate: odorhei

Mesaj de udvarhely » 20 Oct 2010 17:03

multumesc, de ce am? intrebat era o echipa care cand a a ajuns acasa a zis ca nu putut pescui din cauza unui vapor care a intrat in sectorul lor si din cauza asta au pierdut concursul nu de altceva dar nu-mi plac oameni mincinosi ,eram curios daca e adevarat sau nu

Avatar utilizator
udvarhely
senior member
Mesaje: 488
Membru din: 11 Feb 2005 12:37
Localitate: odorhei

Mesaj de udvarhely » 20 Oct 2010 17:17

de fapt era o echipa mixta ,echipa care era linga echipa cipi baits ,ezerjo carp team mor, orcum multumesc :!:

cipibm
senior member
Mesaje: 333
Membru din: 19 Mai 2007 20:13
Localitate: baia mare
Contact:

Mesaj de cipibm » 20 Oct 2010 17:37

Draga Victorash poate ca in postarea mea de mai sus a fost si o oarecare tenta de reclama ,dar asta doar pentru faptul ca am cu ce sa ma mandresc(mai putin fapta partenerului meu Sany,pe care chiar nu pot sa mi-o explic).Fara suparare vreau sa desfintez mitul "soarele rasare de la Bucuresti".Concursurile din anul acesta au demonstrat cu prisosinta asta.Nu sant de acord atunci cand "faima" se creeaza pe minciuna sau (poate am fost dur)pe denaturarea adevarului.Chiar nu vreau sa intru in polemici cu tine,dar am observat in media de pescuit din Romania,vis a vis de pescuitul la crap,o "favorizare" a pescarilor dintr-o anumita zona a tarii.Si daca veni vorba vorba de "Cupa prieteniei"din Ungaria,sa sti ca "vaporasul"care de fapt era o draga,dupa aproximativ 48 de ore de concurs era in fata standului meu,fapt care mi-a permis sa castig sectorul si generalul cu un avantaj de aproximativ 70 de kilograme fata de urmatoarea echipa din clasament.
ciprian szabo
www.nordcrap.ro

Avatar utilizator
victorash
member
Mesaje: 274
Membru din: 11 Iun 2007 14:04
Contact:

Mesaj de victorash » 20 Oct 2010 20:44

cipi,

Nu am nici o problema ca vrei sa-ti promovezi orice, in cel mai rau caz adminii site-ului pot avea ceva impotriva. Ideea e ca topicul acesta este dedicat Carping Club.
Eu sincer iti doresc sa faci reclama si produsele sa mearga pe piata, dar nu asa o sa reusesti, certandu-te cu altii din domeniu.

Pana una alta.. anul asta boiliesurile pe care le promovez au castigat multe concursuri si au stabilit si un record de 1218 kg in 72 de ore in finala CN. O parte din concursurile castigate de pe pozitia 1 sau 2 se pot vizualiza aici, daca ti se par putine sau "umflate" ...:

http://www.carpingclub.ro/boilies/boili ... -club.html



<"Fara suparare vreau sa desfintez mitul "soarele rasare de la Bucuresti"
"in media de pescuit din Romania,vis a vis de pescuitul la crap,o "favorizare" a pescarilor dintr-o anumita zona a tarii">

...consider ca in mare parte e si vina voastra pentru afirmatiile de mai sus, dar daca vrei putem dezbate in alt topic.

marian_popescu
veteran
Mesaje: 613
Membru din: 12 Mai 2008 08:31

Mesaj de marian_popescu » 01 Noi 2010 16:04

sa inteleg ca oglinda aia de pe paltinu ati pacalit-o la bile carping...

a mai picat ceva in afara de acela?

dati pe google PALTINU - CASSIEN DE ROMANIA, sa va lamuriti de ce nu mai dorm noaptea

Avatar utilizator
victorash
member
Mesaje: 274
Membru din: 11 Iun 2007 14:04
Contact:

Mesaj de victorash » 02 Noi 2010 08:06

da..a fost o partida de 2 sau 3 zile a lui Sorin Rudeanu in vara, plantat. Din pacate oglinda a fost singurul exemplar in aceea partida. Speram ca anul viitor sa mergem in efectiv mai mare la Paltinu...pesti sunt si destui si mari acolo.

Avatar utilizator
incepator_10
junior member
Mesaje: 94
Membru din: 08 Feb 2010 16:22
Localitate: Iasi

Mesaj de incepator_10 » 21 Noi 2010 21:11

O promotie la produsele Carping?
Ceva gen Senzor?Multumesc
Incepator la spinning

Avatar utilizator
victorash
member
Mesaje: 274
Membru din: 11 Iun 2007 14:04
Contact:

Mesaj de victorash » 22 Noi 2010 11:40

Ne pare rau anul acesta nu putem face nici un fel de promotie deoarece nu mai exista stocuri de produse decat cateva mixuri si lichide. Chiar daca ar fi existat, avand in vedere preturile competitive, reducerile ar fi fost de maxim 15 %.

Pentru anul 2011 Carping Club va pregateste o gama noua de boiliesuri cat si o gama de pop-up uri.
Revenim cu amanunte cand vom definitiva si ambalajele.

Avatar utilizator
victorash
member
Mesaje: 274
Membru din: 11 Iun 2007 14:04
Contact:

Mesaj de victorash » 02 Dec 2010 15:46

..si o gama de GEL trickshots

ce parere aveti despre eficacitatea acestui produs, teoretic vorbind ?

Imagine

Uploaded with ImageShack.us

http://www.carpingclub.ro/5-produse-car ... shots.html

:D

Avatar utilizator
Paul_sv
junior member
Mesaje: 97
Membru din: 10 Oct 2007 11:06
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Paul_sv » 02 Dec 2010 16:02

ce parere poti sa ai despre ceva ce nu ai folosit niciodata?
teoretic cred ca vor face spectacol la ciortan viteza.

Scrie răspuns