Rubrica de Feed-Back a sectiunii Vanzari

Anunturi de vanzare-cumparare de echipamente de pescuit, noi sau second hand.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Marius_bn
veteran
Mesaje: 548
Membru din: 02 Dec 2005 07:01
Localitate: Baia Mare
Contact:

Mesaj de Marius_bn » 15 Dec 2009 23:16

@ ciogaby

Era vorba de "discutia" intre Razvan si Laur, nu am facut referiri la postarea ta. La echipament second sper ca nu te-ai referit la al meu... :mrgreen:

ciogaby
junior member
Mesaje: 79
Membru din: 07 Mai 2008 12:13

Mesaj de ciogaby » 15 Dec 2009 23:21

Marius_bn scrie:@ ciogaby

Era vorba de "discutia" intre Razvan si Laur, nu am facut referiri la postarea ta. La echipament second sper ca nu te-ai referit la al meu... :mrgreen:
Mi-am dat seama dupa ce am scris. Mi-am modificat postarile oricum.Chiar daca vindeai ceva nou si nu second daca are bani asa multi trebuia sa se duca la magazin.

Cimpan Razvan
member
Mesaje: 281
Membru din: 15 Dec 2004 11:57

salutare

Mesaj de Cimpan Razvan » 15 Dec 2009 23:35

ciogaby
ar trebui sa iti dau eu tie explicatii de unde iau echipament sau cati bani am sau ce fac.ce treaba ai tu vii si te bagi aici in seama vrei sa fii si u cunoscut pe forum zi asa baiatule ca vrei sa stie lumea si de tine ca teai saturat sa stai in anonimat.si te inteleg.
peste mare peste mic hai la mine pe carlig :)

ciogaby
junior member
Mesaje: 79
Membru din: 07 Mai 2008 12:13

Mesaj de ciogaby » 16 Dec 2009 11:10

Vad ca ai probleme grave de comportament,asta de fapt ne arata si fata ta din poza de la avatar ca esti un ciudat.Cere-i scuze omului ca ti-ai batut joc de el si gata.Nu am nevoie sa ies in fata pt. ca nu ma intereseaza acest aspect,dar se pare ca tu iesi...... prin inselaciune.Eu am incheiat aceasta discutie si sper ca si tu !

Avatar utilizator
Levi
veteran
Mesaje: 563
Membru din: 11 Ian 2008 01:35
Contact:

Mesaj de Levi » 16 Dec 2009 11:38

Aici as adauga si eu ceva, am avut un match de vanzare si Razvan era interesat, si ptr ca ii trebe, mi-a scris ca o sa ma suna. Am asteptat 2 zile, fara rost insa, dupa aia l-am sunat eu sa vad care-i faza, dar el tot asta mi-a zis ca este interesat, si ca ma suna inapoi...dupa aia ca si dinainte, nici un apel, nici mp, nimic. Scuze ca m-am bagat dar atunci m-ai enervat rau de tot. e am considerat un gest de neseriozitate fata de mine. si aici este locul special ptr cazuri in care avem ceva pe suflet :mrgreen:

Schumi
veteran
Mesaje: 580
Membru din: 01 Dec 2005 09:16
Localitate: Brasov

Mesaj de Schumi » 16 Dec 2009 13:23

Legat de Razvan mai am si eu un material de acest gen dar probabil sunt suficiente cele deja prezentate.....
Imagine

Avatar utilizator
maiden
Moderator
Mesaje: 1552
Membru din: 30 Mar 2006 07:55
Localitate: GL,TL
Contact:

Mesaj de maiden » 17 Dec 2009 10:19

Cimpan Razvan are un avertisment pentru felul cum a vorbit ! Razvane, te rog sa te comporti civilizat, si sa urmezi regulile forumului si ale bunului simtz, cum le urmam si noi, ceilaltzi ! Multumim!
Daca peşte nu e, nimic nu e !!! :))

Multe sfaturi utile cu privire la forum, si nu numai, găsiţi AICI

Avatar utilizator
liviu_iova
member
Mesaje: 229
Membru din: 13 Iul 2006 10:23
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de liviu_iova » 17 Dec 2009 16:10

Multumiri lui Bogdan Guguianu. Un om de calitate!
Liviu Iova
liviu.iova@yahoo.com
0734.839.639

Avatar utilizator
Levi
veteran
Mesaje: 563
Membru din: 11 Ian 2008 01:35
Contact:

Mesaj de Levi » 23 Dec 2009 18:11

un punct rosu userului goecrap1 ptr starea exceptionala a mulinetei pe care mi-a trimis :-)

Avatar utilizator
maiden
Moderator
Mesaje: 1552
Membru din: 30 Mar 2006 07:55
Localitate: GL,TL
Contact:

Mesaj de maiden » 13 Ian 2010 09:12

shimano scrie: Multumesc Marius bn

Multumesc foarte frumos pentru seriozitate si pentru faptul ca descrierea mulinetei a fost foarte modesta ,lasand surpriza la desfacerea coletului cand am gasit o mulineta nou-noutza.Multumesc inca o data :!:
Marius_bn scrie:Si eu iti multumesc pentru seriozitate si pentru lanseta. Tinem legatura! Toate cele bune!
shimano scrie:Stima ;-)
Daca peşte nu e, nimic nu e !!! :))

Multe sfaturi utile cu privire la forum, si nu numai, găsiţi AICI

Scrie răspuns