ATTX V2

Discutii despre echipamente si accesorii pentru pescuitul la crap. Tot aici puteti deschide discutii despre produsele aflate in magazinul online.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
Avatar utilizator
goecrap1
member
Mesaje: 275
Membru din: 29 Noi 2009 17:07
Localitate: bucuresti

ATTX V2

Mesaj de goecrap1 » 25 Ian 2010 14:05

ce parere aveti despre ATTX V2 ? multumesc :D

dragomir marius
junior member
Mesaje: 40
Membru din: 18 Ian 2010 17:16
Localitate: Bucuresti

Mesaj de dragomir marius » 26 Ian 2010 09:44

Salut,
Este OK statia, eu asa ceva folosesc si sunt multumit.Marele avantaj este ca statia este compatibila cu marea majoritate de senzori,si poti folosii mai multe modele(de senzori) la o adica.Deci este universala daca pot spune asa.
Ca dezavantaj este pretul, la banii astia poti sa gasesti set de 4 senzori cu statie.

Avatar utilizator
Paul_sv
junior member
Mesaje: 97
Membru din: 10 Oct 2007 11:06
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Paul_sv » 26 Ian 2010 10:09

Statia e super.
am folosit-o tot sezonul trecut. De asemenea consumul de baterii e foarte mic. Inca nu am schimbat bateriile din capete (sunt cele cu care vine setul).
Ai grija totusi la modul de vibratie al statiei. Daca il activezi iti consuma bateria de la statie mult mai repede.

Avatar utilizator
goecrap1
member
Mesaje: 275
Membru din: 29 Noi 2009 17:07
Localitate: bucuresti

Mesaj de goecrap1 » 26 Ian 2010 15:36

dragomir marius scrie:Salut,
Este OK statia, eu asa ceva folosesc si sunt multumit.Marele avantaj este ca statia este compatibila cu marea majoritate de senzori,si poti folosii mai multe modele(de senzori) la o adica.Deci este universala daca pot spune asa.
Ca dezavantaj este pretul, la banii astia poti sa gasesti set de 4 senzori cu statie.

multumesc ;-)

Avatar utilizator
goecrap1
member
Mesaje: 275
Membru din: 29 Noi 2009 17:07
Localitate: bucuresti

Mesaj de goecrap1 » 26 Ian 2010 15:37

Paul_sv scrie:Statia e super.
am folosit-o tot sezonul trecut. De asemenea consumul de baterii e foarte mic. Inca nu am schimbat bateriile din capete (sunt cele cu care vine setul).
Ai grija totusi la modul de vibratie al statiei. Daca il activezi iti consuma bateria de la statie mult mai repede.
multumesc ;-)

Scrie răspuns