trakker

Discutii despre echipamente si accesorii pentru pescuitul la crap. Tot aici puteti deschide discutii despre produsele aflate in magazinul online.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
till
new member
Mesaje: 11
Membru din: 25 Ian 2010 15:34
Localitate: medias
Contact:

trakker

Mesaj de till » 25 Ian 2010 18:54

salutare.am achizitionat unul aici ma refer la mk 2 .anul trcut prin vara.ce sa spun materialalu e super ok indiferent de vreme sau anotimp ramane la fel de intins.de stabilitate nici nu pot sa pomenesc.deci din punctele astea de vedere nimic de obiectata 10 cu plus.insa ce nu mi a placut din pacate este si asta cusaturile lasa de dorit,inbinarea aceea jos unde se intilnesc cele trei bari care traverseaza cortul si sunt prinse in suruburi .....e facut din vinilin.mi ar fi placut sa fie un material tare durabil.vreau sa spun ca dupa ce l am folosit o partida de 12 zile si una de 2 zile vinilinul acela la cusatura a inceput sa se rupa.(i-am sunat pe cei de la care am cumparat o si au spu sec ca aia se poate da ios si coase...adica dupa ce dai 450 de euro pe el sa ma apuc de cusut la el dupa cateva luni)ceeea ce nu mi sa parut normal.daca ar fi ceva de obiectat unt cusaturile si chsetia aceea cu vinilinul dar toate de la trakker sunt asa.am avut ocazia sa vad un nash de aproape cel de care e mentionat in forum.un prieten de al meu a cumparat unul s a campat langa mine .vreau sa spun ca nu ma inpresionat de loc materialul lasa de dorit nu sta intins.nu e atat de stabil intradevar e lucrata mai bine.e mai spatioasa intra doua paturi fara problema .in mk2 mai greu.dar una peste alta daca ar trrebui sa aleg din noua as ramane pe mk2 e la trakker fara sa ma gandesc.vreeau sa spun ca am si un brolly/bivy de la trakker care este foarte bun pentru partidele scurte i nu numai.sunt foarte multumit de el e o solutie de luat in seama.este stabil daca nu te duci cu patul doau scaune intra lejer doi amici plus bagaje .pentru ca din puntul meu de vedere corturile mentionate de la nash si trakker sunt scumpe din pacate pentru posibilitatile din romania si aici ma refer la posibilitatile de a pescui.sper sa ajute topicul; meu daca mai sunt nevoie de informatii cu placere

Scrie răspuns