FOX Horizon Distance Spod 3,8M 6lbs

Discutii despre echipamente si accesorii pentru pescuitul la crap. Tot aici puteti deschide discutii despre produsele aflate in magazinul online.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
bebe81
new member
Mesaje: 18
Membru din: 30 Ian 2008 23:01

FOX Horizon Distance Spod 3,8M 6lbs

Mesaj de bebe81 » 28 Ian 2010 08:56

Ce parere aveti despre spod-ul acesta ? Il are...sau l-a folosit careva? Ma intereseaza sa achizitionez un spod, si dupa ceva cautari m-am oprit la acesta.
Ar mai fi si varianta Warrior, tot de la Fox, insa parca ma incinta lungimea Horizon-ului.... 3,8 ;-)

Avatar utilizator
Brie
senior member
Mesaje: 476
Membru din: 15 Feb 2009 14:56
Localitate: Cluj-Napoca

Mesaj de Brie » 28 Ian 2010 10:00

Sincer despre spodul de la fox nu pot sa ma pronunt in schimb , tot la lungimea de 3,8 am lansat cu spodul de la Greys care mi s-a parut o bijuterie , iar pretul e cam acelasi intre cele doua (difera 10 15 lei).

Avatar utilizator
marius.tim
veteran
Mesaje: 816
Membru din: 18 Oct 2007 12:01
Localitate: Timisoara

Re: FOX Horizon Distance Spod 3,8M 6lbs

Mesaj de marius.tim » 28 Ian 2010 14:53

bebe81 scrie:Ce parere aveti despre spod-ul acesta ? Il are...sau l-a folosit careva? Ma intereseaza sa achizitionez un spod, si dupa ceva cautari m-am oprit la acesta.
Ar mai fi si varianta Warrior, tot de la Fox, insa parca ma incinta lungimea Horizon-ului.... 3,8 ;-)
Foxul are inele mai mari si este o clasa mai sus,dar este si mai scump.
Chub-ul de 3,8 este mai ieftin si face cam acelasi lucru.Plus ce este mai puternic.
Team Select Bait Romania

Scrie răspuns