Bait Dropper

Discutii despre echipamente si accesorii pentru pescuitul la crap. Tot aici puteti deschide discutii despre produsele aflate in magazinul online.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
Avatar utilizator
DOEAT-KR
member
Mesaje: 237
Membru din: 08 Iul 2009 10:59
Localitate: ARAD
Contact:

Bait Dropper

Mesaj de DOEAT-KR » 13 Mar 2010 10:43

se poate achizitiona din romania un Bait Dropper (plantat la crap)din cate am inteles ca sunt unele modele si de la fox dar pe romania nu am vazut sa fie ...
Roland K.
Member of CS CRAP ARAD
DOEAT CARP FISHING
www.carplove.ro

florinw
senior member
Mesaje: 417
Membru din: 29 Sep 2005 21:35
Localitate: germania

Re: Bait Dropper

Mesaj de florinw » 13 Mar 2010 13:10

DOEAT-KR scrie:se poate achizitiona din romania un Bait Dropper (plantat la crap)din cate am inteles ca sunt unele modele si de la fox dar pe romania nu am vazut sa fie ...
oare e chiar util? sao ne complicam,...
oricum il folosesti din barca,si daca tot esti cu barca potzi lasa din mina niste bulgari de nada care sa se desfaca cind ajung pe substrat
cine gaseste greseli de ortografie poate sa le pastreze

Avatar utilizator
DOEAT-KR
member
Mesaje: 237
Membru din: 08 Iul 2009 10:59
Localitate: ARAD
Contact:

Mesaj de DOEAT-KR » 13 Mar 2010 18:07

daca vreau sa imi achizitionez inseamna ca il consider util si la o adica este ca poti nadi cat de cat la punct fix si nada sa ramana concentrata intr-o zona cat mai restransa.

Am de gand sa il folosesc la nadit cu seminte , pelete , boilesuri mici nu are rost sa fac bulgari ,vreau sa nadesc sa evit graundbaitul si daca vrei sa nadesti cu asa ceva la o adancime de 7-8 metri pe o vreme de primavara cu posibilitati de vant din mana nu cred ca ar fi prea precis si risti sa imprastii nada pe o arie destul de mare ;-)

Fiecare are filosofia lui ... nu utilitatea sculei era intrebarea :-)
Roland K.
Member of CS CRAP ARAD
DOEAT CARP FISHING
www.carplove.ro

florinw
senior member
Mesaje: 417
Membru din: 29 Sep 2005 21:35
Localitate: germania

Mesaj de florinw » 13 Mar 2010 21:00

ok.ai dreptate!potzi achizitziona de la askary 2 modele.livreaza si in ro.
cine gaseste greseli de ortografie poate sa le pastreze

Scrie răspuns