Are cineva acesti avertizori ?

Discutii despre echipamente si accesorii pentru pescuitul la crap. Tot aici puteti deschide discutii despre produsele aflate in magazinul online.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
mariuskelemen
new member
Mesaje: 20
Membru din: 10 Mai 2007 17:45

Are cineva acesti avertizori ?

Mesaj de mariuskelemen » 02 Iun 2007 09:53

http://www.fishline.ro/joomla/index.php ... &Itemid=30


poate sa imi spuna cineva detalii despre acest avertizor? cat e de bun?

Avatar utilizator
gusti
senior member
Mesaje: 485
Membru din: 17 Feb 2006 22:36
Localitate: Timisoara

Mesaj de gusti » 17 Iun 2007 23:16

marius cred ca Jenel ii are ai sint ok.dai un MP. POATE ITI RASPUNDE!!!

legio1083
new member
Mesaje: 25
Membru din: 16 Noi 2004 15:44
Localitate: Iasi

Mesaj de legio1083 » 17 Iun 2007 23:29

E aceeasi Marie cu alta palarie... Baracuda avea asa ceva in vanzare acum ceva vreme dar cred ca nu-i mai comercializeaza de frica sa nu se lase cu vanzatori si dealeri linshati. Astia nu par a fi altceva, din pacate...insa daca nu te deranjeaza sa le pui punga de plastic in cap cand vine ploaia sau sa-i verifici daca nu s-a desfacut unul din multele contacte imprefecte de sub carcasa, ia-i!
A.... era sa uit. Statia nu functiona decat la 2-3m departare.
Banii tai, faci ce vrei cu ei, pana la urma. Ia-ti ceva individual dar de bun simt, si incearca sa iei dela o firma cu un nume cat decat. Daca ai rabdare prinzi ceva SH in banii astia... un set de Fox, dece nu. ;-)
Un reglaj de finete sensibilitatea la care sesizeaza trasatura valoreaza in unele cazuri cat jumate de imparatie cu tot cu fata imparatului parcata in cortul tau!
Legio Patria Nostra !

jenel
senior member
Mesaje: 437
Membru din: 21 Feb 2006 21:05
Localitate: Timisoara
Contact:

Mesaj de jenel » 21 Iun 2007 19:20

da srry nu am intrat de mult pe forum is k senzorii sunt f multumit de ei statia bate mai bine de 100m dar CUI TREBUIE DIST MAI MARE:))
nu au mufe pt swingrele care au led incorporat.

pret 106 euro cand iam cumparat eu in ianuarie

Scrie răspuns