Rugaminte

Discutii despre echipamente si accesorii pentru pescuitul la crap. Tot aici puteti deschide discutii despre produsele aflate in magazinul online.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Închis
Avatar utilizator
George Iorga
maniac
Mesaje: 1393
Membru din: 27 Mar 2003 16:03
Localitate: Calarasi

Mesaj de George Iorga » 18 Aug 2008 16:09

Vreti sa prindeti peste mare ...luati-va d-asta :
Imagine
...mmaaaa , la lanseta ma refeream !!! :mrgreen:
Varga sa fi fost din fier... ce brand aveam !!!

Avatar utilizator
cezar oprea
senior member
Mesaje: 476
Membru din: 28 Feb 2007 09:00
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cezar oprea » 18 Aug 2008 16:28

imi plac sculele de calitate si pe cat pot investesc si in astea ,pt ca e placut sa pescuiesti cu scule bune ,nu?

Dar am o teorie: o nada buna iti poate aduce 20 prezentari de ex,din care poti rata 12,una din cauza senzorului,una din cauza swingerului,doua de la monturi ,una dela bat,dar tot scoti ceva din apa, nu?

Dar daca avem Century ,daiwa,fox,solar figuri ,paturi ,corturi,echipamente,statii nebunii etc si in apa e KK nu cred ca se mai aduna purcelusii ca nu au la ce si pe mal ...nu vad saracii. Asta e...

A nu se intelege ca nu vreau sau nu fac eforturi sa-mi imbunatatesc echipamentul. Nu am si nu promovez echipamentul ieftin,ba din contra,dar uneori intram in niste fibrilatii sa ne achizitionam cate ceva de zici ca am inebunit si nu cred ca sunt mereu lucruri esentiale.Este mai mult o ambitie a fiecaruia sa aiba un anume lucru. Dar vorba unui prieten vanator: Atata timp cat iubesti...nu mai conteaza cat costa! Bine este sa si ai de unde,asta e de la mine...
;-) Numai fire...
"Lasati ciortanii sa vina la mine !"
www.holdemstars.ro

chaperone01
junior member
Mesaje: 59
Membru din: 21 Iul 2008 17:38
Localitate: bucuresti
Contact:

Mesaj de chaperone01 » 18 Aug 2008 17:00

Aveti dreptate baieti. sunt de aceeas pare cu toti, ca ce pui in ac si cu ce-l atragi este cel mai important. Eu nu am etalat ce am pt a ma lauda.. daca urmariti cu atentie ce sa scris veti vedea ca mi-a fost cerut sa arat in ce am bagat atatia bani. Si cred ca majoritatea investesc multi bani in scule si acesorii poate fara rost. Asta este boala pescarului de crap, ca si a vanatorului in arme, sa isi ia ce este mai bun. Imi pare rau ca a degenerat discutia si mai cu seama subiectul propriuzis. Fir intins la toata lumea si scuze daca am deranjat pe cineva... exceptie acea persoana care ma jignit si vad ca are ceva personal cu mine

Avatar utilizator
carprom
maniac
Mesaje: 2299
Membru din: 29 Ian 2003 03:07
Localitate: germany
Contact:

Mesaj de carprom » 18 Aug 2008 17:13

Si mai este o zicala: Noi suntem prea saraci de a ne cumpara ceva ieftin :mrgreen:

Avatar utilizator
mosharu
maniac
Mesaje: 2545
Membru din: 20 Apr 2007 17:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

.

Mesaj de mosharu » 18 Aug 2008 17:22

carprom scrie:Si mai este o zicala: Noi suntem prea saraci de a ne cumpara ceva ieftin :mrgreen:

Bruno..NOI nu "voi" :lol:

Avatar utilizator
florioro
veteran
Mesaje: 654
Membru din: 14 Apr 2005 07:47
Contact:

Re: .

Mesaj de florioro » 18 Aug 2008 17:33

CristianSurdu scrie:
carprom scrie:Si mai este o zicala: Noi suntem prea saraci de a ne cumpara ceva ieftin :mrgreen:

Bruno..NOI nu "voi" :lol:
Stai linistit ca si in Germania este recesiune si nu o duc nici ei foarte bine.
Totul pentru crap
www.crap.com.ro

Avatar utilizator
carprom
maniac
Mesaje: 2299
Membru din: 29 Ian 2003 03:07
Localitate: germany
Contact:

Re: .

Mesaj de carprom » 18 Aug 2008 17:37

florioro scrie:
CristianSurdu scrie:
carprom scrie:Si mai este o zicala: Noi suntem prea saraci de a ne cumpara ceva ieftin :mrgreen:

Bruno..NOI nu "voi" :lol:
Stai linistit ca si in Germania este recesiune si nu o duc nici ei foarte bine.
Germania nu mai e ce a fost....sa-mi vad baiatul pus la locul lui, si come back to Romania :mrgreen:

Avatar utilizator
mosharu
maniac
Mesaje: 2545
Membru din: 20 Apr 2007 17:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

.

Mesaj de mosharu » 18 Aug 2008 17:51

Te asteptam cu drag Bruno :D :mrgreen:

santino
new member
Mesaje: 25
Membru din: 04 Aug 2008 14:43
Localitate: Oradea, Franta, Constanta

Mesaj de santino » 18 Aug 2008 18:59

bai retard fii atent aici nimeni nu a avut nimic cu tine si cu pescuitu tau pina nu ai ai sarit calu

Data inscrierii: 21/07/2008
Mesaje: 57
Locatie: bucuresti
Trimis: Dum 08 17, 2008 2:23 pm Titlul subiectului:

--------------------------------------------------------------------------------

parerea mea si fara sa ma laud , ca la restul nu cred ca sta cineva de aici mai bine ca mine. in afara de mulinete , care sunt niste banax helicon 5600, lansetele de care am spus. In rest cred ca am investit peste 6000- 7000 mii de euro numai in accesorii necesare pescuitului la crap. Da si crap cred ca am prins destul de mult si destul de mare... poate ce nu au prins altii in concursuri
eu ti-am scris sa bagi ceva poze cu mustaciosi si sa nu te mai lauzi ..................dupa care tu ai zis ca eu nu am voie sa comentez ca eu nu am postari ,ok nu am postari da nici aberatii ca tine nu scriu pentru ca am o virsta si o pregatire mult superioara tie. si vad ca s-a ajuns al alte discutii la nade si momeli la cirlige etc. daca nu sunt in buc acum nu inseamna ca nu este posibil sane intinlim ........dar iti promit ca daca ne vom intinli vreodata am sa iti dau o ploaie de castane in capu ala mare de nu o sa ma uiti toata viata.daca esti asa bazat si nu ai mintit pune si tu o poza cu echipamentul ala imaginar al tau .....si cu capturile alea (mai mari si mai multe decit au prins altii in concursuri) ma gindesc ca daca ai investit atit in acesorii ai si un foto digital cu care puteai sa iti fotografiezi echipamentul de aseara pina acum incontinu si ne umpleai de poze. dar acum nu mai conteaza....fir intins la toata lumea...
Cand tu nu te antrenezi, o face altul sa te bata..

chaperone01
junior member
Mesaje: 59
Membru din: 21 Iul 2008 17:38
Localitate: bucuresti
Contact:

Mesaj de chaperone01 » 18 Aug 2008 19:25

da fetita mea.. ai dreptate. te pup papusica mica si gigasa

Închis