BFF Thunderbolt

Discutii despre echipamente si accesorii pentru pescuitul la crap. Tot aici puteti deschide discutii despre produsele aflate in magazinul online.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

florincj
senior member
Mesaje: 337
Membru din: 14 Feb 2008 14:08
Localitate: Cluj-Napoca

Mesaj de florincj » 04 Mar 2009 19:59

@ Cristi
Ai primit raspunsuri la mulinete , dar la lansete ? Daca si maiden a dat , cautare ' si n-a gasit nimic :lol: , tu vrei sa le vinzi fara sa stii ce ai in mana ? Nu stiu de la ce magazin le-a cumparat si cine le-a recomandat , dar daca nimeni nu stie de ele , ori sunt foarte bune ori sunt chinezarii .
Nr. meu de tel. e 0740061898 , suna-ma si daca vrei poate le facem un test dumineca.
Mai stii , poate-ti dau Chub-urile pe ele :lol:

CRISTI CJ
junior member
Mesaje: 58
Membru din: 21 Feb 2009 21:32
Localitate: CLUJ

Mesaj de CRISTI CJ » 05 Mar 2009 10:06

Mersi Florine as vrea dar nu pot duminica ca lucrez.Lea cumparat de la titan si i lea recomandat nea Pisti asa ca nu stiu ce sa zic.Oricum am hotarat sa le pastrez cel putin pana le incerc.mersi de invitatie si poate candva facem o partida impreuna
FIRE INTINSE

florincj
senior member
Mesaje: 337
Membru din: 14 Feb 2008 14:08
Localitate: Cluj-Napoca

Mesaj de florincj » 06 Mar 2009 09:08

I-l cunosc pe Pisti , nu recomanda aiurea.
Partea mai putin buna e ca aproape toata marfa lor e adusa din Suceava , dar asta nu inseamna neaparat ca e un bat rau. Eu am un Dam recomandat de el acum 3 ani si sunt multumit .
Invitatia ramane valabila .

CRISTI CJ
junior member
Mesaje: 58
Membru din: 21 Feb 2009 21:32
Localitate: CLUJ

Mesaj de CRISTI CJ » 07 Mar 2009 12:38

Ok Florine.Si eu am auzit ca Nea Pisti e ok si in plus am mai cumparat cate una alta de la el si nu am luat plasa.MI-am cumparat o mulineta spro de la el si o folosesc de 2 ani si sunt super multumit de ea.Am fost zilele trecute pe la el si m-am uitat la bete si l-am intrebat ce stie de ele pt ca nu am gasit nimic pe net(nu i-am zis ca le am) si mia spus ca pt lacurile de la noi sunt super.Oricum la pretul pe care il au-200 lei numi fac prea mari sperante.O sa le testez ca sunt in garantie.Cand o sa am timp sa facem o iesire o sa te sun si vb ca poate mai fur si eu cate ceva de la tine.nr meu de tel e 0745390072
FIRE INTINSE

florincj
senior member
Mesaje: 337
Membru din: 14 Feb 2008 14:08
Localitate: Cluj-Napoca

Mesaj de florincj » 07 Mar 2009 20:20

Daca scrie , senior member ' sub user , nu inseamna ca sunt as in pescuit.
Nu se pune problema de a , fura ' , s-ar putea sa am eu de invatat de la tine , iar referitor la lacurile de pe la noi ( Cluj )...nu prea exista . Chiar sunt curios cum se comporta lansetele tale . Tot recomandat de Pisti mai am un telescopic de 4,20 , actiune de 170 g pe care-l folosesc pe post de spod . Merge de trazneste !
PS Am primit MP-ul tau , pe week-end-ul viitor avem programat un pescuit. Te sun, daca poti esti bine venit. Dupa aceea urmeaza Sacel , evadarea lui Ghiti din spital :D , cupa debutantului si...se cam complica lucrurile !

CRISTI CJ
junior member
Mesaje: 58
Membru din: 21 Feb 2009 21:32
Localitate: CLUJ

Mesaj de CRISTI CJ » 08 Mar 2009 08:55

din pacate Florine sambata lucrez de la 8 la 20 iar duminica de noapte asa ca nu o sa pot merge desi mie dor de o partida de pescuit dar asta e o sa vina si vremea mea.nu prea ai ce invata de la mine ca doar din 2007 am inceput sa ies din nou la peste dupa o pauza de 10 ani asa ca.........intelegi tu.apropo au fost niste prieteni pe lacurile din zona taga(rosieni,lacu,taga)si nimic ca inca nu sunt dezghetate complet.au fost la rapitori nu crap
FIRE INTINSE

CRISTI CJ
junior member
Mesaje: 58
Membru din: 21 Feb 2009 21:32
Localitate: CLUJ

Mesaj de CRISTI CJ » 09 Mar 2009 13:39

ai mai iesit pana la urma in weekendul asta florine.cum a mers.a mancat ceva sau inca nu sau nu au pofta de mancare
FIRE INTINSE

Scrie răspuns