Stolnici

Intrebari, discutii sau raportari despre locuri de pescuit, rezultate partide, etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
Avatar utilizator
mosharu
maniac
Mesaje: 2545
Membru din: 20 Apr 2007 17:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de mosharu » 10 Apr 2008 19:30

syyle scrie:da dar asa ceva se prinde odata pe an :) ca la 6 din 49 ai sanse.azi am fost pe lac si am prins vreo 7-8 kg de ciortan ,nimic peste 1 kg cu vreo 8 sortimente de boiles si a vrut sa manance doar la boaba la varga. vedem ce-om face la concurs cred k la fel:P daca stiti ceva de vreun fel de bioles care marege la stolnici v-as ramane dator.merci
Sile, de ce te miri ca Marius a luat unu de 13 ocale...si tu numai ciortan? Isi face cuvantul: experienta, NADA, si anii petrecuti in spatele lansetelor...

iulian
member
Mesaje: 291
Membru din: 20 Ian 2004 13:11
Localitate: constanta

Mesaj de iulian » 10 Apr 2008 22:12

@syyle

cred ca tinew mai mult de localizare , adica sa ai montura unde este pestele decit de supernada ami ales daca balta are peste si nici nu este o presiune a pescarilor foarte mare .

is

syyle
junior member
Mesaje: 80
Membru din: 09 Ian 2008 22:16

Mesaj de syyle » 11 Apr 2008 09:48

da,asta asa e ,experienta e cea mai buna nada si momeala dar sa ne spuna si noua cateva din secretele lui.stiu k meseria se fura dar poate sa lase de la el cateva secrete...nu crezi?pentru incepatori :D

Avatar utilizator
mihai_lavazza
veteran
Mesaje: 925
Membru din: 03 Mar 2008 19:29
Localitate: Pitesti

Mesaj de mihai_lavazza » 19 Apr 2008 17:22

Baietii care sunt la concurs, pentru cand intrati, daca sunteti draguti...niste poze ...sa se excite si ochiul nostru :) ...am auzit ca pana acum (sb ora 18) s-a facut treaba buna...dar din pacate doar pe cotul 3...

Avatar utilizator
mihai_lavazza
veteran
Mesaje: 925
Membru din: 03 Mar 2008 19:29
Localitate: Pitesti

Mesaj de mihai_lavazza » 25 Apr 2008 09:37

Am fost miercuri 23-04-2008 pe balta cu inca 2 prieteni si se pare ca a inceput mustaciosu' sa manance mai bine. Printre cativa de 2, 3 si unul de 5 kg ...hop si tataie de 10 kg :) ...la prietenul meu Muntele (Boje ma intrebai tu mai demult daca am locuit in gavana 2...ma confundai cu Muntele...uite-l daca iti e dor de el ...e fostul meu coleg de la Lavazza..eu eram cu voi cand am plecat cu golful tau pe balta )


[img]http://image_url/d:/stolnici/muntele1.jpg

sper ca apare imaginea...daca nu...poate ma invatati voi cum se face

Avatar utilizator
boje
member
Mesaje: 138
Membru din: 17 Mai 2005 08:32
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de boje » 25 Apr 2008 12:58

felicitari pt capturi
nu o pot deschide, te rog frumos trimite-mi-o pe mail
slimboje@yahoo.com

multam
Traiasca mama pestilor!

Avatar utilizator
boje
member
Mesaje: 138
Membru din: 17 Mai 2005 08:32
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de boje » 25 Apr 2008 13:15

Incerc si eu sa bag o poza cu un sui, sper sa mearga :-?

Imagine

PS -Mihai, la ce au intrat baboii?
Traiasca mama pestilor!

Avatar utilizator
maiden
Moderator
Mesaje: 1552
Membru din: 30 Mar 2006 07:55
Localitate: GL,TL
Contact:

Mesaj de maiden » 25 Apr 2008 13:33

Mihai_Lavazza scrie:Am fost miercuri 23-04-2008 pe balta cu inca 2 prieteni si se pare ca a inceput mustaciosu' sa manance mai bine. Printre cativa de 2, 3 si unul de 5 kg ...hop si tataie de 10 kg :) ...la prietenul meu Muntele (Boje ma intrebai tu mai demult daca am locuit in gavana 2...ma confundai cu Muntele...uite-l daca iti e dor de el ...e fostul meu coleg de la Lavazza..eu eram cu voi cand am plecat cu golful tau pe balta )


[img]http://image_url/d:/stolnici/muntele1.jpg

sper ca apare imaginea...daca nu...poate ma invatati voi cum se face
Nea Mihai, trebuie pusa intai pe un sait, care gasduieste fisiere, gen http://i305.photobucket.com/ . Apoi, pui in mesaj, adresa pozei postate acolo, de pe D: nu merge :D :lol:
Spor la atasat imagini! ;-)
Daca peşte nu e, nimic nu e !!! :))

Multe sfaturi utile cu privire la forum, si nu numai, găsiţi AICI

Avatar utilizator
mihai_lavazza
veteran
Mesaje: 925
Membru din: 03 Mar 2008 19:29
Localitate: Pitesti

Mesaj de mihai_lavazza » 25 Apr 2008 18:22

boje scrie:felicitari pt capturi
nu o pot deschide, te rog frumos trimite-mi-o pe mail
slimboje@yahoo.com

multam
Am trimis-o. Mersi si de informatia cu poza pe site...nu eram deloc in cunostinta de cauza...voi incerca cand se face timp.
P.S.. a intrat la boiles home-made ala mare(nu ma intreba ce aroma ca nici el nu stia exact :) ..ii avea de la un prieten de la concurs..ramase), dar aia mai de la 5kg in jos au intrat la Squid&Octopus solubile de la SBS.

Avatar utilizator
mihai_lavazza
veteran
Mesaje: 925
Membru din: 03 Mar 2008 19:29
Localitate: Pitesti

Mesaj de mihai_lavazza » 13 Mai 2008 18:07

Ce noutati mai stiti de stolnici...? Am tras chiulul cu ploile astea.Miine seara(miercuri 14.05) ma duc la o partida de 24h. Se baga careva?...ca ma cam duc singur :)

Scrie răspuns