Peris

Intrebari, discutii sau raportari despre locuri de pescuit, rezultate partide, etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
roger
member
Mesaje: 178
Membru din: 04 Iun 2004 12:35
Localitate: bucuresti
Contact:

Mesaj de roger » 04 Apr 2008 13:05

acum am vazut ca esti din pitesti..pot sa-ti recomand sa NU mergi pe centura daca vi in cursul saptamanii la ore normale(6.30-21).

florin-v
member
Mesaje: 124
Membru din: 19 Ian 2007 10:12

Mesaj de florin-v » 04 Apr 2008 14:22

Mihai_Lavazza scrie:Va salut. Dupa ce am studiat toate cele bune care se spun despre Peris, as vrea sa fac o partida de 24 de ore acum in aprilie...eventual dupa concurs. Am o intrebare. Cum ajung din Pitesti cel mai simplu (ca drum bun nu ca distanta) ...si cam cati km sunt din militari de exemplu pana acolo?
La intrarea in bucuresti te lasi pe sub pod in stanga spre(cam 7 -10km) chitila. can ajungi la sensul giratoriu din chitila intri in el si faci stanga. mergi pana ajungi la alt giratoriu ( cam 1km) la care faci dreapta spre Buftea mergi vre-o 10km ajungi la un luk oil si faci stanga......inti in buftea...crevedia...butimanu.... lucianca in care faci dreapta unde ai indicator PERIS.....mergi pana ajungi la calea ferata treci de ea si la 10 metri faci dreapta cobarad spre balta..... dupa care fir intins sau a doua varianta
vii pe pitesi gaesti titi si ajungi la lucianca unde ai indicator stanga( ai si un foisir de ploitie dezafectat) PERIS

Avatar utilizator
mihai_lavazza
veteran
Mesaje: 925
Membru din: 03 Mar 2008 19:29
Localitate: Pitesti

Mesaj de mihai_lavazza » 15 Apr 2008 17:52

Revin dupa ceva timp...Mersi mult Florin de indcatii...sa speram ca la urmatorul drum la bucuresti...imi fac timp cateva ore sa trag o fuga pe traseul tau doar sa mi-l fixez pentru cand voi merge.

Avatar utilizator
Vlad_Colceriu
veteran
Mesaje: 667
Membru din: 17 Apr 2008 20:19
Localitate: Bucuresti-Titan
Contact:

Mesaj de Vlad_Colceriu » 20 Apr 2008 09:02

Am fost la pescuit la Peris. Acum am venit de 10 minute. Am prins 3 carasi, :P am avut o ruptura, si am prins 2 somotei la 1,5 kg... . Nu am reusit sa pescuiesc la Peris pe balta aceea renumita deoarece era concurs. Asadar am ramas pe balta pentru public...

Avatar utilizator
Vlad_Colceriu
veteran
Mesaje: 667
Membru din: 17 Apr 2008 20:19
Localitate: Bucuresti-Titan
Contact:

Mesaj de Vlad_Colceriu » 29 Apr 2008 11:01

Peris, in Vinerea Mare.... :P (primul meu crap)
http://youtube.com/watch?v=TyTj7QskJJk
IMI CER MILIOANE DE SCUZE PENTRU MINCIOG!~!!!!!! ACUM AM ALTUL, SI NU SE MAI REPETA!!!! :p
Ultima oară modificat 18 Mai 2008 17:09 de către Vlad_Colceriu, modificat de 2 ori în total.

Avatar utilizator
Vlad_Colceriu
veteran
Mesaje: 667
Membru din: 17 Apr 2008 20:19
Localitate: Bucuresti-Titan
Contact:

Mesaj de Vlad_Colceriu » 06 Mai 2008 07:38

Chiar nimeni nu a mai fost la Peris?

Scrie răspuns