Peris Sezon 2008

Intrebari, discutii sau raportari despre locuri de pescuit, rezultate partide, etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
Avatar utilizator
victorash
member
Mesaje: 274
Membru din: 11 Iun 2007 14:04
Contact:

Re: host

Mesaj de victorash » 25 Aug 2008 12:29

[quote="norisss"]http://imageshack.us/

mergi aici, dai browse, alegi din PC-ul tau poza de care ai nevoie si dai host it.Copiezi apoi unul din linkurile destinate forumurilor si dai paste in mesajul tau din acest forum.

[/quote :bere: ]

norisss

a

Mesaj de norisss » 25 Aug 2008 16:28

@victorash.... tine minte ca nu stii cand ai nevoie :D

Avatar utilizator
victorash
member
Mesaje: 274
Membru din: 11 Iun 2007 14:04
Contact:

Re: a

Mesaj de victorash » 25 Aug 2008 16:52

norisss scrie:@victorash.... tine minte ca nu stii cand ai nevoie :D
asa sa fie .. :bere:

Avatar utilizator
mosharu
maniac
Mesaje: 2545
Membru din: 20 Apr 2007 17:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

.

Mesaj de mosharu » 25 Aug 2008 17:27

Victor bag eu pozele pe forum, stai linisit :D

Avatar utilizator
mosharu
maniac
Mesaje: 2545
Membru din: 20 Apr 2007 17:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de mosharu » 25 Aug 2008 17:45

Imagine



Imagine


Imagine


Imagine


Imagine


Imagine


Imagine



Imagine


Multumit Victore? Joi la Peris sa vi co' :bere:

Avatar utilizator
Dan Cristian
veteran
Mesaje: 601
Membru din: 16 Feb 2008 17:58
Localitate: Galati
Contact:

Mesaj de Dan Cristian » 25 Aug 2008 20:44

Frumosi crapi. Felicitari ! ;-) 8)

Laviniu
new member
Mesaje: 23
Membru din: 24 Noi 2007 20:48
Localitate: Timisoara

Mesaj de Laviniu » 25 Aug 2008 23:57

@victorash

observ intr o poza ... ai o lampa solara pe malul baltii , cat de puternica este ? te ajuta in cazul in care vrei sa faci o montura pe timpul noptii

Avatar utilizator
victorash
member
Mesaje: 274
Membru din: 11 Iun 2007 14:04
Contact:

Mesaj de victorash » 26 Aug 2008 07:45

Dan Cristian scrie:Frumosi crapi. Felicitari ! ;-) 8)
merci..oricum nu ma asteptam la cat de clocotita era apa..si nu ma asteptam sa iau si in cursul zilei..imi pare rau ca nu am mai stat ..poate intrau si mai mari..

Avatar utilizator
victorash
member
Mesaje: 274
Membru din: 11 Iun 2007 14:04
Contact:

Mesaj de victorash » 26 Aug 2008 07:59

Laviniu scrie:@victorash

observ intr o poza ... ai o lampa solara pe malul baltii , cat de puternica este ? te ajuta in cazul in care vrei sa faci o montura pe timpul noptii
nu te ajuta la monturi e destul de slaba..eu le folosesc cum se folosesc pe aeroport..adik in cazul in care te-ai pilit/adormit :lol: sa stii pe unde aterizezi spre lansete in caz de runn...pe mine m-au ajutat f mult pe locul asta, ponton 1, cu diferenta de nivel fata de apa de vreo 2 metrii, am pescuit singur si daca nu aveam lampile probabil veneam cu ceva julituri serioase de acolo.

apropos de asta ...nu stiu de ce nu sunt acceptate in concursuri astfel de lampi, care nu au decat intrebuintarea de a ghida spre lansete sau saci...etc..si nu deranjeaza. Cred ca am patit-o la hobaia sau la darvari ...arbitrul mi-a spus sa le sting pentru ca in regulament scrie clar ca doar lampa de cap si cort sunt permise noaptea( ceea ce era corect).

propun folosirea lor la Over 10, daca cineva considera ca este cazul sa le foloseasca ..ce zici moshare?..

merci pentru poze ...dau si berea..important e ca tre sa avem joi dupa ce o bea :mrgreen: ..

Avatar utilizator
mosharu
maniac
Mesaje: 2545
Membru din: 20 Apr 2007 17:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

.

Mesaj de mosharu » 26 Aug 2008 08:15

Victore, esti CO organizator... poti sa mentionezi si tu asta in regulament.
DA, la OVER10 este voie si cu genul asta de lampa. Regulamentul prevede CLAR ca NU este voie cu lanterne( altele decat cele pentru cap ) si/sau cu proiectoare puternice in afara cortului....in cort puteti sa faceti si "foc de tabara" :D

Scrie răspuns