ILFOVENI

Intrebari, discutii sau raportari despre locuri de pescuit, rezultate partide, etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
stress
member
Mesaje: 143
Membru din: 12 Apr 2008 10:49
Localitate: bucuresti
Contact:

ILFOVENI

Mesaj de stress » 05 Iun 2008 07:32

Buna ziua,

Stie cineva ceva despre balta Ilfoveni, macar despre una din ele din cate am inteles sunt cinci? As vrea sa plec de vineri pana duminica acolo.

Multumesc.

epachitanu
new member
Mesaje: 20
Membru din: 27 Mar 2008 21:59
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de epachitanu » 07 Iun 2008 10:57

Eu personal nu va recomand sa pierdeti timpul degeaba,cunosc baltile foarte bine si nu e de recomandat nimic.mai ales 5 unde e taxa 140 ron. cu tot cu plantat pe 12h si nimic nu faci.Una mai bunicica e 3 de la bratesti dar trebuie sa plantezi si mai este si aici ceva nasol :sunt foarte multi raci si iti mananca boabele de porumb din carlig . :evil: :evil: :evil:

epachitanu
new member
Mesaje: 20
Membru din: 27 Mar 2008 21:59
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de epachitanu » 07 Iun 2008 10:58

Eu personal nu va recomand sa pierdeti timpul degeaba,cunosc baltile foarte bine si nu e de recomandat nimic.mai ales 5 unde e taxa 140 ron. cu tot cu plantat pe 12h si nimic nu faci.Una mai bunicica e 3 de la bratesti dar trebuie sa plantezi si mai este si aici ceva nasol :sunt foarte multi raci si iti mananca boabele de porumb din carlig . :evil: :evil: :evil:

epachitanu
new member
Mesaje: 20
Membru din: 27 Mar 2008 21:59
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de epachitanu » 07 Iun 2008 10:59

Eu personal nu va recomand sa pierdeti timpul degeaba,cunosc baltile foarte bine si nu e de recomandat nimic.mai ales 5 unde e taxa 140 ron. cu tot cu plantat pe 12h si nimic nu faci.Una mai bunicica e 3 de la bratesti dar trebuie sa plantezi si mai este si aici ceva nasol :sunt foarte multi raci si iti mananca boabele de porumb din carlig . :evil: :evil: :evil:

Scrie răspuns